2024-02-15

Szymon Karaś prywatnie. „Na co dzień nie jestem taki surowy”

Budzący postrach uczestników ekspert programu „Farma” w rozmowie z POLSAT.PL. Jego mimika jest wnikliwie obserwowana, uwagi są brane do serca, a ostre komentarze potrafią „wejść na ambicję”. A jaki jest bez kamer? Szymon Karaś uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego codziennego życia i opowiada o pracy rolnika w obecnych czasach. Nowe odcinki reality show od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Bez czasu na dłuższy urlop
Szymon Karaś od ponad dziesięciu lat samodzielnie prowadzi gospodarstwo, które w jego rodzinie przechodzi z pokolenia na pokolenie. Praca rolnika jest niezwykle wymagająca, z czego część osób nie zdaje sobie sprawy. - Ludzie myślą, że, jak to się mówi „rolnik śpi, a samo rośnie na polu”. Jeśli ma się zwierzęta, to trzeba pracować codziennie przy nich. Nie ma takiego odpoczynku zimą. Wszystkie dni są pracujące. Ja sam mogę powiedzieć, że od jakichś dziesięciu lat nie mam możliwości żadnego wyjazdu - zaznacza.

W czasie wolnym
Ekspert programu „Farma” wzbudza respekt uczestników, a jego wizyty w gospodarstwie potrafią zestresować. Szymon Karaś podkreśla, że na co dzień nie jest taki surowy, jak w reality show. - Jestem wesoły, towarzyski, lubię tańczyć. Kiedy czas pozwala, to chodzimy na zabawy, jeździmy do kina - opowiada. - Mam rodzinę, dzieci, czas wolny przeważnie spędzam z nimi - dodaje. Jego sposób na relaks? - Po ciężkiej pracy człowiek szuka łóżka - przyznaje z uśmiechem.

Jak jeszcze wygląda życie rolnika? Jakie zmiany na przestrzeni lat dokonały się na polskiej wsi? Zobacz wideo!

  

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat