2024-02-18

Marcelina Zawadzka: Uczestnicy wiedzą, o co chodzi w „Farmie”

Prowadząca reality show ocenia bohaterów 3. edycji i porównuje ich z poprzednikami. Każdy sezon programu to zupełnie inna grupa ludzi, w której tworzą się różnorodne relacje. Jak Marcelina Zawadzka wspomina byłych farmerów? Co podoba jej się w obecnych uczestnikach? Jakie emocje towarzyszyły jej na planie? Zobacz wideo! „Farma” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Niepewność i zaskoczenie
- W pierwszej edycji nie wiedzieliśmy, jak to wszystko zagra, jak to będzie wyglądało. W drugiej nie do końca czułyśmy się rodziną ze wszystkimi uczestnikami. Początek bardzo nas zszokował i nawet ja potrafiłam być nie do końca miła, bo oni byli dla nas niemili - podsumowuje dwie pierwsze odsłony reality show Marcelina Zawadzka.

Przygotowani do show
W rozpoczętej na początku stycznia 2024 roku trzeciej edycji uczestnicy zrobili bardzo dobre wrażenie. - Ludzie są bardzo fajni, bardzo różnorodni. Są przygotowani do tego, co jest na farmie. To jest fajne, że uczestnicy wiedzą, o co chodzi w tym programie - podkreśla prowadząca.

Ciekawe postacie
Praca na planie trzeciego sezonu była jej zdaniem czystą przyjemnością. - Lubiłyśmy przychodzić na Radę Farmy, chciałyśmy być z nimi. Podobali nam się, bo to fajne postacie, a to buduje fajną historię w tej naszej „Farmie”. Jest ciekawie i bardzo różnorodnie. Nie zamieniłabym nikogo - zaznacza Marcelina Zawadzka.

Co jeszcze prowadząca mówi o uczestnikach? Jakie są jej wnioski na temat ludzkich zachowań, patrząc na te trzy różne grupy ludzi? Zobacz wideo!

  

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat