2024-02-12

Aleksandra Szwed: Przez show mam tym razem istny maraton

Uczestniczka dla POLSAT.PL o powrocie do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Artystka bierze udział w jubileuszowej, dwudziestej edycji „Najlepsi”. Jak Aleksandra Szwed wspomina piąty sezon, w którym zdobyła Złotą Twoją Twarz? Jak na wieści o ponownym wyzwaniu zareagowali jej najbliżsi? Nowe metamorfozy gwiazd od 8 marca w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Przygoda życia
Aleksandra Szwed była jedną z gwiazd piątej serii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mimo że nie wygrała żadnego odcinka, udało jej się zwyciężyć w finale show. Pokonała wtedy Dariusza Kordka, Jerzego Grzechnika i Katarzynę Pakosińską. Jak wspomina cały sezon? - To była jedna z najpiękniejszych, ale też i ekstremalnych przygód w moim życiu - mówi otwarcie. - Poznałam cudownych ludzi i bardzo wiele się nauczyłam. Również o sobie. Odkryłam swój głos „na nowo”. Przez lata był dla mnie jedynie źródłem potężnych kompleksów, a tu poznałam jego możliwości ze strony, której nie znałam i nie sądziłam, że taka w ogóle istnieje. Ten program był dla mnie swoistym kamieniem milowym w moim zawodowym życiu. Nauczył mnie wiary w siebie, własną intuicję i że naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych - przekonuje aktorka.

Napięty grafik
W wywiadzie dla POLSAT.PL Aleksandra Szwed zdradza, jak na wieści o powrocie zareagowali jej najbliżsi. - Ucieszyli się bardzo, choć po pierwszej fali radości widziałam, że co poniektórzy byli lekko zaniepokojeni. Pamiętają, jak to wyglądało poprzednio - śmieje się gwiazda. - Co więcej, ja na sezon wiosenny miałam już inne plany zawodowe, gdy pojawiła się propozycja udziału w programie. Nie wyobrażam sobie zawieść kolegów i porzucić wziętych już na siebie zobowiązań, ale z drugiej strony przyjemności udziału w jubileuszowej dwudziestej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odmówić też sobie nie mogłam - dodaje. Choć jej kalendarz jest wypełniony po brzegi, uczestniczka wierzy, że wszystko ułoży się po jej myśli. - Muszę to jakoś pogodzić i to będzie chyba największe wyzwanie, jakie mnie czeka w najbliższych tygodniach. Ten program jest bardzo wymagający. Normalnie przygotowanie się do takiej roli trwałoby miesiącami. My mamy zaledwie kilka dni. Poprzednio mój grafik był wyczyszczony niemal do cna, byłam parę lat młodsza, a i tak było bardzo trudno. Tym razem czeka mnie istny maraton i sama nie jestem pewna czy jestem na niego gotowa. Cóż, przekonamy się już niebawem - kończy.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 8 marca, w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo