2024-01-30

Kacper Kuszewski jeszcze raz w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Były uczestnik i juror wrócił na scenę muzycznego show w wersji „Najlepsi!”. Kacper Kuszewski zajął pierwsze miejsce w ósmej edycji programu, a w latach 2018–2021 zasiadał w loży sędziowskiej, komentując występy innych. Jak będzie prezentował się w jubileuszowym gronie? Czy będzie faworytem widzów? Nowe wcielenia gwiazd „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Polsacie.

Długa lista sukcesów
Kacper Kuszewski pochodzi ze Słupska. Zadebiutował jako aktor w 1989 roku na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Popularność zdobył w serialu „M jak miłość”. Z roli dubbingowych zapamiętany jako „Myszka Miki”, Percy Weasley z serii „Harry Potter” i Luke Skywalker z „Gwiezdnych wojen”. Brał udział w programach „Jak oni śpiewają” i „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W 2015 roku wydał płytę zatytułowaną „Album rodzinny”, zawierającą 11 utworów w stylistyce szlagierów międzywojennych. Wcielał się w rolę Czarka w serialu „Tatuśkowie”, emitowanym na antenie Super Polsat.

Awans w programie
Zwyciężył w ósmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdy przeobraził się w Marię Callas. Widzowie pokochali go również za metamorfozy m.in. w Marylę Rodowicz, Stinga, Anastacię i Roda Stewarta. Kacper Kuszewski został jurorem show i pełnił tę funkcję od wiosny 2018 roku do wiosny 2021 roku, przez sześć sezonów, od dziewiątego do czternastego.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo