2024-02-06

Maria Tyszkiewicz: „Najlepsi!” pozytywnie zwariowaną ekipą

Artystka o wyjątkowej 20. serii muzycznego programu. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL Maria Tyszkiewicz opowiada, jak długo trwało podjęcie decyzji o ponownym udziale w show, jaki ma kontakt z pozostałymi uczestnikami i czego obawia się, jeśli chodzi o losowanie postaci. Nowe metamorfozy gwiazd w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Polsacie.

Powrót do programu z radością
Maria Tyszkiewicz wygrała „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2016 roku. Jak wyglądały kulisy powrotu do muzycznego show w edycji „Najlepsi!”? - Szczerze mówiąc, nie zastanawiałam się długo. Wstępną decyzję podjęłam już podczas pierwszej rozmowy z produkcją - zdradza aktorka i wokalistka. - Tuż po zakończeniu szóstej edycji, powiedziałam z entuzjazmem, że bawiłam się tak świetnie, że chętnie nagrałabym kolejne dziesięć odcinków. I po siedmiu latach tak się stanie! - cieszy się. Zwraca jednak uwagę na format programu. - To była prosta decyzja, mimo że zdawałam sobie sprawę, z jakimi trudnościami może wiązać się tak intensywny program. Jednak jako artystka, wykonując ten zawód, jestem przyzwyczajona do zaciskania zębów i pracy na wysokich obrotach, a zatem z chęcią podjęłam wyzwanie - mówi.

Ekipa, która nie zawiedzie
W jubileuszowej 20. serii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” do walki o nagrodę główną stają między innymi: Katarzyna Skrzynecka, Stefano Terrazzino, Filip Lato i Barbara Kurdej-Szatan. - Z każdym uczestnikiem miałam okazję zetknąć się wcześniej, ale zapewne dopiero stając razem na scenie i spędzając wspólnie godziny w charakteryzatorni, będziemy mieli okazję poznać się bliżej. Wydaje mi się, że ta ekipa będzie pozytywnie zwariowana i otwarta - komentuje Maria Tyszkiewicz. - Każdy z nas podchodzi do tej edycji z większym luzem, bo już raz to przeszliśmy. Nikt z nas nie musi nic udowadniać. Muszę przyznać, że jestem prawdziwą fanką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszej edycji programu i podziwiałam występy wszystkich artystów, z którymi teraz będę dzielić scenę. To dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność, zatem najchętniej zapomniałabym o zasadach programu związanych z wyłanianiem spośród nas zwycięzcy. Nie mogę się doczekać wszystkich nowych wcieleń moich koleżanek i kolegów, a w związku z takim jubileuszem wszyscy jesteśmy wygranymi - dodaje gwiazda.

Co przyniesie kołowrotek?
Uczestniczka miała okazję wcielać się w programie w takie postaci jak Michał Szpak, Doda, Edyta Górniak i Alicja Majewska. Jak podchodzi do kolejnych wyzwań i losowań? - Najbardziej boję się swoich „męskich” metamorfoz. Niski i ciemny tembr głosu nie jest dla mnie łatwy do osiągnięcia. Zdecydowanie lepiej radziłam sobie wokalistkami rockowymi, które śpiewają wysoko i z lekką chrypką - odpowiada Maria Tyszkiewicz. - Marzą mi się natomiast prawdziwe wokalne wyzwania. Pokonywanie swoich własnych blokad i otwieranie się na nowo jest dla mnie tym, o co chodzi w programie. Mam nadzieję, że dam radę kondycyjnie, choreograficzne numery będą wymagały ode mnie dużego skupienia i siły na próbach. Mam nadzieję, że będę się przy tym dobrze bawić, a przy okazji stracę kilka zbędnych kilogramów! - śmieje się artystka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! od 8 marca w piątek o godz. 20;00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo