2024-01-30

Mateusz Ziółko o powrocie do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Uczestnik show z pierwszym komentarzem na temat edycji pod hasłem „Najlepsi!”. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL Mateusz Ziółko opowiada o tym, czego widzowie mogą oczekiwać po nowych metamorfozach gwiazd. Piosenkarz ma nadzieję na dobrą zabawę, ale wie, że udział w produkcji to również ciężka praca. Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Polsacie.

Podjąć wyzwanie po raz drugi
Mateusz Ziółko był bohaterem dziesiątej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jesienią 2018 roku sięgnął po Złotą Twoją Twarz, wcielając się w finale w Arethę Franklin. Czego jego zdaniem widzowie mogą spodziewać się po jubileuszowym, 20. sezonie, z udziałem gwiazd z poprzednich edycji? - Na pewno dobrej zabawy. Kupy śmiechu, bo my już tak podchodzimy do tego programu. Paradoksalnie chyba nam wszystkim uczestnikom, trudno było podjąć decyzję o wejściu w te buty jeszcze raz. Wiedzieliśmy, czego się spodziewać - komentuje wokalista.

Praca na najwyższych obrotach
- Myślę, że obok „Tańca z Gwiazdami” to jest najtrudniejszy program w telewizji do zrobienia, do wytrwania - zastanawia się Mateusz Ziółko w wywiadzie dla POLSAT.PL. Zwraca uwagę na pracę różnych ekip mających swój udział w produkcji. - Te godziny spędzone na charakteryzacjach, na próbach, przygotowaniach do każdego odcinka naprawdę są wyczerpujące, ale przy tym jest kupa zabawy, niesamowita ilość śmiechu - dodaje. Co jeszcze mówi o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Zobacz wideo!

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo