2024-01-22

Piotr Gąsowski wrócił do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jako...

Ostatnio był prowadzącym, a w dwudziestej edycji programu debiutuje w nowej roli. Aktor związany wcześniej z produkcją w latach 2014-2022 jako prezenter, tym razem zajmie miejsce w loży sędziowskiej u boku Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego. Nowe metamorfozy gwiazd w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Polsacie.

Postać znana i lubiana
Nowego jurora nie trzeba nikomu przedstawiać. Pełen wdzięku optymista, obdarzony rozbrajającym poczuciem humoru i wielką dawką scenicznej charyzmy. Do tego doskonale znany z dbałości o wyjątkową rodzinną atmosferę na planie, jaką przez lata zapewniał w roli współprowadzącego.

Idzie nowe
W każdym odcinku 20. edycji Piotr Gąsowski zmierzy się z wystawianiem ocen swoim kolegom, a jak wiadomo z opinii głoszonych przez pozostałych jurorów, wcale nie jest to łatwe zadanie. Bez względu na rolę z pewnością nie powstrzyma swojej energii i nie pozwoli na nudę.

Najlepsi z najlepszych
Ocenie będą poddawani finaliści poprzednich edycji programu. Wśród gwiazd 20. jubileuszowego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” znaleźli się: Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Filip Lato i Kacper Kuszewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo