2023-11-30

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Oczekiwanie na 20. edycję

Jubileuszowy sezon będzie tym z serii „The Best of...”. Co mówią potencjalni uczestnicy? Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski i Pola Gonciarz oceniają zmiany w muzycznym programie Polsatu. Co mówią o edycji z udziałem najlepszych z najlepszych? Czy sami ponownie stanęliby na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Wyjątkowy pomysł na dwudziesty sezon
Na koniec dziewiętnastej edycji ogłoszono, że w kolejnej nastąpią zmiany. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć gwiazdy, które już wcześniej brały udział w programie. - To świetny pomysł. Myślę, że wiele osób z chęcią jeszcze raz stanie na tej scenie i że to będzie spektakularne show z fajną energią i radością - przekonuje Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka Polsatu sama wcielała się w przeróżne postaci jesienią 2021 roku. Krzysztof Ibisz, który zrobił furorę w osiemnastej części „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jest podobnego zdania, co dziennikarka. - Jestem bardzo ciekawy. Uważam, że to będzie absolutny top. Będą piękne wykonania i cudowna atmosfera - mówi prezenter.

Złota Twoja Twarz opiniuje
Kuba Szmajkowski, zwycięzca 19. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, również dzieli się swoją opinią na temat specjalnej edycji. - Pomysł jest świetny i już odliczam do emisji pierwszych odcinków. Myślę, że wzięcie udziału w programie ponownie byłoby genialnym pomysłem, ale dopiero co skończyliśmy nagrania dziewiętnastej edycji. Zangażowanie się w kolejną mogłoby mnie przerosnąć, ponieważ nie zdążyłem nawet jeszcze odrobić zaległych wakacji - tłumaczy zdobywca Złotej Twojej Twarzy.

Znani i lubiani
- Czy wróciłabym do programu? To jest trudne pytanie, zwłaszcza po tych czterech miesiącach na planie. Rzeczywiście nie ma chyba trudniejszego programu wśród tych rozrywkowych - zastanawia się Ewelina Flinta, która wzięła udział w programie wraz z Kubą Szmajkowskim. - Mam sporo pracy, kończę płytę, więc to zdecydowanie nie ten czas. Poza tym mieliśmy tak wspaniałą grupę uczestników, przy której wszystko wydawało się nieco łatwiejsze... Cóż, mam pewność, że trafienie po raz drugi na takich ludzi byłoby niemożliwe - dodaje wokalistka. - Wiem, że dla widzów dwudziesta edycja z najlepszymi z najlepszych to będzie nie lada gratka. Jeśli będzie ośmioro uczestników, którzy są już bardzo znani, i którzy pokazali już swój talent w tym programie, to podejrzewam, że będzie to wielkie show, które przyciągnie rzeszę widzów - kontynuuje.

Kibicować najlepszym
Pola Gonciarz pozytywnie ocenia jubileuszowe „The Best of...”. - Jestem zaintrygowana tym pomysłem i niesamowicie ciekawa, kto pojawi się w dwudziestej edycji! Mam też nadzieję, że uda mi się wpaść do studia i kibicować najlepszym z najlepszych! - zapowiada aktorka. Nie ukrywa, że temat ponownego wzięcia udziału w show pojawiał się wśród gwiazd. - Zastanawiałam się nad tym, jak chyba każdy z uczestników, często o tym rozmawialiśmy i pytaliśmy siebie nawzajem „zrobiłbyś, zrobiłabyś to jeszcze raz?”. To byłyby kolejne trzy miesiące ciężkiej, absorbującej pracy. Kilkugodzinne charakteryzacje, próby w domu, na sali, w studio, stres, wycieńczenie - wylicza uczestniczka. - Gdybym to pytanie usłyszała od razu po zakończeniu programu, odpowiedź brzmiałaby: nie... Ale lubię dużo pracować, doskonalić się i poznawać ludzi. Wiedząc już, ile luzu i zabawy jest w tym wszystkim, jakie to jest inspirujące, ile można się nauczyć, jak wspaniali ludzie tam pracują i ilu interesujących ludzi można tam poznać, to zdecydowanie odpowiadając na to pytanie teraz: Tak, podjęłabym się tego drugi raz - kończy.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo