2023-11-22

Maciej Dowbor i Maciej Rock o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Prowadzący podsumowują dziewiętnastą edycję muzycznego show. Maciej Dowbor i Maciej Rock tworzą duet od dwóch sezonów. W trakcie nagrań i występów pomagają uczestnikom i dodają im otuchy. Co sądzą o zwycięstwie Kuby Szmajkowskiego? Jak oceniają poziom pozostałych i które metamorfozy zrobiły na nich największe wrażenie? Sprawdź, co mówią w rozmowie z POLSAT.PL!

Sukces goni sukces
Maciej Rock nazywa dziewiętnasty sezon „świetną edycją”. - To byli wybitni wokaliści, którzy będą teraz pokazywali na co ich stać nie tylko w programie - przekonuje. Prezenter, który poprowadził show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po raz drugi, zauważył pewien schemat. - Są takie listy przebojów, na których są jednocześnie Julia Kamińska, Daria Marx i Oskar Cyms, czyli nasi uczestnicy z poprzedniej edycji. Liczymy na to, że teraz będzie tak samo albo i lepiej - komentuje.

Złota Twoja Twarz? Wielka niewiadoma
- Fajna edycja. Dużo emocji dla nas. Do samego końca nie wiedzieliśmy, kto wygra i trochę byliśmy zaskoczeni - mówi z kolei Maciej Dowbor, który związany jest z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od samego początku. Prowadzący cieszy się jednak z faktu, że wygrał Kuba Szmajkowski. - Uważam, że jest to jak najbardziej zasłużony werdykt końcowy - dodaje w rozmowie z POLSAT.PL.

Najlepsi z najlepszych
Dwudziesta seria „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapowiada się wyjątkowo. Wystąpią w niej gwiazdy, które już wcześniej miały okazję brać udział w show. - To osoby, które pokazały się już z najlepszej strony, więc będzie się działo - nie ma wątpliwości Maciej Dowbor.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo