2024-02-08

„Pierwsza miłość”: Uniesienia i chwile grozy wiosną 2024 roku

Kolejne odcinki serialu przynoszą wiele zwrotów akcji. Wiemy już, co się stanie! Przedsmak tego, co czeka bohaterów w najbliższym czasie, ujawniono w zwiastunie promującym wiosenną ramówkę Polsatu. Scenarzyści przygotowali dla widzów prawdziwie porywające historie. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Niebezpiecznie i romantycznie
Nocne poszukiwania Kulasa, który zostaje odnaleziony w lesie. Półprzytomna Emilka w opuszczonym budynku. Co stało się z nowo narodzonym dzieckiem jej i Bartka? Produkcja, która od blisko dwudziestu lat wywołuje wiele pozytywnych emocji, trzyma również w napięciu i obawie o losy bohaterów. W zwiastunie nie mogło zabraknąć wątków miłosnych.

  

Szokujące zdarzenia
Z fragmentów dowiadujemy się, że ciężarna Emilka szykuje się na swój wieczór panieński i wsiada do limuzyny. Wkrótce zagrożone będzie życie i zdrowie jej oraz dziecka. Czy Bartek ocali oboje i kim jest kobieta, która stoi za tą niebezpieczną sytuacją?

Zbrodnia i kara
Przejmująco zakończy się historia Seweryna, któremu grozi wieloletnie więzienie za zamordowanie znienawidzonego w Wadlewie byłego męża Kazanowej. Jak sobie poradzi za kratami wśród groźnych przestępców?

Mnóstwo zaskoczeń
Sylwester recytujący wiersze dla nauczycielki swojej córki? To najwyraźniej zapowiedź romansu, do którego wmiesza się... jego dawno niewidziana żona. W zwiastunie widzimy, jak mężczyzna zostaje odnaleziony nocą w lesie. Kto za tym stoi i co ostatecznie jest przeznaczone Kulasowi?

Prawdziwe uczucia?
Życie Lucynki wywróci się do góry nogami. Jej związek z Kaśką wydaje się już przeszłością. Będzie udawać narzeczoną Maurycego, żeby uchronić go przed namolną macochą, ale również walczyć o adopcję dziecka.

Powiedziała: Tak! A potem...
Kacper zdecydował się zadać Marysi bardzo ważne pytanie. Jak doszło do tego, że oświadcza się w poczekalni na lotnisku? Widzowie mogą szykować się na kolejny ślub, ale gdy narzeczona będzie przymierzać suknię ślubną, jak grom z jasnego nieba spadnie na nią straszna wiadomość!

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.