2024-02-05

Cztery premiery seriali w Polsat Box Go na wiosnę 2024 roku

„Zdrada” i kolejne sezony znanych już widzom produkcji: „Sługa Narodu”, „Krew” i „Teściowie” to wiosenne nowości w Polsat Box Go. Seriale dodawane będą do pakietu Polsat Box Go Premium, w którym można je oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie, na wybranym urządzeniu: komputerze, telewizorze, smartfonie lub tablecie.

„Sługa Narodu 2” - premiera 9 lutego
Ukraiński pierwowzór serialu wyniósł do władzy Wołodymyra Zełenskiego, który zagrał w nim główną rolę. Przeniesiona na rodzimy grunt historia przedstawia Ignacego Koniecznego (Marcin Hycnar), który w wyniku politycznych intryg zostaje prezydentem. W nowych odcinkach Ignacy będzie konsekwentnie prowadził walkę z korupcją i oligarchami. Sytuacja skomplikuje się, gdy prezydent stanie w obliczu przymierza z wrogami, a jego zwolennicy pokażą inną niż dotąd twarz. Reżyseria oraz adaptacja scenariusza: Okił Khamidov i Maciej Bieliński. W roli głównej Marcin Hycnar, któremu towarzyszą m.in.: Danuta Stenka, Krzysztof Dracz, Sławomir Orzechowski, Dorota Kolak i Magdalena Popławska.

Cały pierwszy sezon serialu jest dostępny w pakietach Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Start.

„Krew 2” - premiera w kwietniu
Do rodziny Gajewskich wracamy po pięciu latach od aresztowania Jerzego. Nowy sezon zaczyna się jego wyjściem z więzienia. Starsza siostra Laury, Alicja, ma wypadek. Auto, które prowadzi, wpada do rzeki, a ona sama ledwo uchodzi z życiem. W bagażniku samochodu policja znajduje ciało. Przykładna matka i żona, która walczy z chorobą, ukrywa - jak się okazuje - mroczne tajemnice, które powoli wychodzą na jaw. Serial w reżyserii Marcina Ziębińskiego to pełen rodzinnych kłamstw i sekretów thriller psychologiczny. W obsadzie: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop, Maciej Musiałowski, Piotr Trojan, Vanessa Aleksander, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Monika Krzywkowska, Kamil Kula, Hubert Miłkowski, Izabela Dąbrowska.

Cały pierwszy sezon serialu jest dostępny w pakiecie Polsat Box Go Premium.

„Teściowie 2” - premiera w maju
Rodziny Ledwoniów i Nagórskich czekają ogromne zmiany. Ich dzieci dramatycznie przeżywają nieudany ślub. Życie jednak nie znosi próżni, więc Lucek i Andżela zaczynają układać je sobie na nowo. Dzieje się też u rodziców - ciągną się za nimi stare kłopoty, które przyciągają nowe. Serial to pełna humoru historia, która w krzywym zwierciadle odbija współczesne obyczaje i różnice pokoleniowe. Autorem scenariusza jest Krzysztof Jaroszyński, reżyserem i operatorem obrazu - Grzegorz Kuczeriszka. W rolach młodej pary Julia Wieniawa i Ignacy Liss, tytułowych teściów grają: Joanna Kurowska, Cezary Pazura, Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński.

Cały pierwszy sezon serialu jest dostępny w pakietach Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Start.

„Zdrada” - premiera w czerwcu
Julia jest introwertyczną i docenianą fotografką, żoną ambitnego i żądnego sukcesu prokuratora Patryka. Kiedy podczas wernisażu wychodzi zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć od tłumu, nieoczekiwanie poznaje Pawła. Tych dwoje nie jest w stanie oprzeć się chemii i gwałtownemu uczuciu. To, z czego nie zdają sobie sprawy, to istniejące między nimi zależności i powiązania. „Zdrada” to thriller psychologiczny, remake znakomicie przyjętego przez krytyków i widzów holenderskiego serialu „Overspel”. Za reżyserię odpowiada Makary Janowski. Autorem zdjęć jest Paweł Figurski. W rolach głównych: Anna Kaczmarczyk, Marieta Żukowska, Dawid Ogrodnik, Paweł Małaszyński i Piotr Polk. W pozostałych rolach: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski.

Nowość trafi do pakietu Polsat Box Go Premium. Wszystkie prezentowane tytuły zostały wyprodukowane na zlecenie Telewizji Polsat.

  

Polsat Box Go Premium - co oglądać?
Poza premierowymi serialami Polsat Box Go Premium oferuje ponad 100 kanałów TV, dostęp do wybranych programów Telewizji Polsat i TV4 przed ich emisją na antenie, nowości filmowe prosto z kina, tysiące polskich i zagranicznych filmów oraz seriali, programy rozrywkowe, informacje oraz bajki. Wybrane treści można oglądać w jakości 4K.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat