2024-01-12

Najgłośniejsze polskie filmy wśród nowości Polsat Box Go

„Zielona granica”, „Lęk”, „Niebezpieczni dżentelmeni” i nie tylko. Styczniowe premiery w Polsat Box Go to jedne z najgorętszych polskich tytułów ostatnich miesięcy. W ofercie nominowana do Oscara produkcja w reżyserii Agnieszki Holland, kino drogi z Magdaleną Cielecką i Martą Nieradkiewicz, film na motywach powieści Jakuba Szamałka oraz dwie pozycje pełne humoru. Zobacz szczegóły!

Nowości filmowe

- „Zielona granica” - dramat w reżyserii Agnieszki Holland ukazujący sytuację uchodźców na polsko-białoruskiej granicy. Premiera 11 stycznia.

- „Ukryta sieć” - polski thriller oparty na bestsellerowej książce Jakuba Szamałka. W rolach głównych: Magdalena Koleśnik („Kruk”), Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”) oraz Piotr Trojan („25 lat niewinności”, „Johnny”). Premiera 18 stycznia.

- „Niebezpieczni dżentelmeni” - przewrotna historia jednej szalonej nocy Tadeusza Boya-Żeleńskiego (Tomasz Kot), Stanisława Witkiewicza (Marcin Dorociński), Bronisława Malinowskiego (Wojciech Mecwaldowski) oraz Josepha Conrada (Andrzej Seweryn). Premiera 19 stycznia.

- „Lęk” - kino drogi z Magdaleną Cielecką, w którym toczy się walka o życie i uratowanie bliskiej relacji. Premiera 23 stycznia.

- „Uwierz w Mikołaja” - niech zwycięży magia świąt i magia miłości. Premiera 26 stycznia.

W pakiecie Polsat Box Go Premium:
- 5 odcinek nowego serialu „Grzechy sąsiadów”.
- Całe sezony polskich seriali premium - thrillera psychologicznego „Krew” z Vanessą Aleksander, Ireneuszem Czopem, Małgorzatą Foremniak i Januszem Chabiorem oraz serialu metafizyczno-obyczajowego „Rafi” z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenką.
- Nowa dokumentalna seria „Największe śledztwa CBŚP”. W programie Centralne Biuro Śledcze Policji po raz pierwszy w historii otwiera archiwa przed widzami. Funkcjonariusze biura zdradzą tajniki pracy, a część z nich po raz pierwszy publicznie pokaże swoją twarz, ukrywaną latami pod kominiarką. Zobaczymy w nim pracę CBŚP od kuchni i poznamy kulisy rozmaitych operacji biura.

Filmy, seriale, sport i ponad 130 kanałów TV
Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV.

Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat