2024-01-15

„Rodzina na Maxa”: Drugi sezon od stycznia w Polsat Box Go

„Rodzina na Maxa 2” to kontynuacja historii miłości nieszablonowej pary. Karolina i Max, mimo różnicy wieku i przeciwności losu, wybierają życie razem. Ta decyzja ma swoje konsekwencje... Nie tylko poważne, bo perypetie duetu bawią i zaskakują. Pierwszy sezon serialu dostępny jest w całości w Polsat Box Go. Premierowy odcinek drugiego sezonu od 19 stycznia na tej samej platformie. Następne - w kolejne piątki.

Ciemne chmury nad rodziną
Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki), których połączyło silne uczucie, pokonali wiele przeszkód i doczekali się akceptacji otoczenia. Dzieci Karoliny pogodziły się z tym, że model ich rodziny uległ zmianie, a Max będzie ich ojczymem. Choć początkowo wydaje się, że wszystkie problemy odeszły w dal, w drugim sezonie pojawiają się czarne chmury.

„Rodzina na Maxa 2” to komedia obyczajowa w doborowej obsadzie. W rolach głównych występują popularni aktorzy i aktorki: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk. Towarzyszą im m.in. Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. Serial z przymrużeniem oka porusza tematy związane z miłością i rodzicielstwem.

Tylko w Polsat Box Go
Kontynuacja została zrealizowana na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem tytułu jest TFP. Za reżyserię drugiego sezonu odpowiadają Marta Karwowska, Grzegorz Mołda oraz Maria Sadowska. Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Pierwszy sezon serialu można oglądać wyłącznie w Polsat Box Go. Tytuł stanowi część oferty pakietu Polsat Box Go Premium.

Premiery seriali w pakiecie Polsat Box Go Premium
„Rodzina na Maxa 2” to pierwsza serialowa premiera 2024 roku w Polsat Box Go. To jednocześnie kolejny, nowy, polski tytuł po „Grzechach sąsiadów”, „Krwi” i „Rafim”, który trafia na wyłączność do serwisu. Pakiet zapewnia też przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. Promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat