2024-01-19

„Rodzina na Maxa”: Na 2. sezon zaprasza Zofia Zborowska

Postać Ewy ledwie dała się poznać w pierwszym sezonie. Aktorka opowiada POLSAT.PL, w jaki sposób rozwinie się jej wątek w kontynuacji serialu. Jak grało się tak charyzmatyczną i barwną bohaterkę? Zofia Zborowska-Wrona zapowiada, że może namieszać w życiu innych. Co to oznacza? „Rodzina na Maxa 2” od 19 stycznia 2024 roku w Polsat Box Go.

Mocny charakter
Jaka jest Ewa? - Kontrowersyjna, głośna, za często mówi to, co myśli. Barwna postać - tak opisuje swoją bohaterkę Zofia Zborowska-Wrona w rozmowie z POLSAT.PL. Pojawia się ona w wątku Asi, granej przez Helenę Sujecką, jako charyzmatyczna przyjaciółka jej współlokatora geja. Jak się okazuje, nie należy do miłych postaci a sceny, w których to potwierdza, sprawiały aktorce największe problemy na planie. - Ciężko mi jest tak prosto w twarz mówić komuś niemiłe rzeczy. To było sprzeczne ze mną. A tak, to też jestem głośna i kolorowa - śmieje się aktorka.

„Musicie zobaczyć ten serial”
Zawiłe zależności między bohaterami serialu są cechą charakterystyczną tej produkcji i w drugim sezonie jest to wzmocnione. - Tam się podzieje coś bardzo niespodziewanego. Do tego stopnia, że zdziwiłam się, jak przeczytałam scenariusz. Tak, że zapraszam - mówi aktorka, kusząc tajemnicą. - Te relacje będą się ciągnąć w takim niepokojącym klimacie. Będą napięcia, będą nerwy. Naprawdę musicie zobaczyć ten serial - zachęca Zofia Zborowska-Wrona.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat