2023-12-20

Wymarzony prezent dla Dody? Jej przyjaciel odpowiada!

Mariusz „Dżaga” Ząbkowski o tym, z czego gwiazda ucieszyłaby się najbardziej. Znany artysta drag queen, który doskonale zna piosenkarkę, zdradza w rozmowie z POLSAT.PL, jak duet spędza bożonarodzeniowy czas. W 2024 roku Doda rusza w trasę „Aquaria Tour” po Polsce. Przygotowania do występów widzowie Polsatu mogli oglądać w programie „Doda. Dream Show”.

Zawsze razem
Mariusz Ząbkowski i Doda poznali się lata temu w rodzinnym mieście Ciechanowie, a ich mamy były bliskimi znajomymi. „Dżaga”, bo taką ksywkę obrał artysta drag queen, to jedna z najbardziej zaufanych osób w towarzystwie gwiazdy. Czy przyjaciele spędzają święta razem? - Kiedy tylko jest czas, odwiedzamy nasze rodziny w Wigilię lub pierwszy dzień świąt, chociaż na chwilę, i dajemy sobie upominki. Idziemy także na świąteczny spacer. Wspomnień mam całe mnóstwo, bo my wiecznie mamy jakieś przypały, ale to już temat na dłuższą opowieść - śmieje się mężczyzna w rozmowie z POLSAT.PL.

Pieniądze i rzeczy materialne szczęścia nie dają
Przyjaciel Dody zastanawia się, co jego znana przyjaciółka powinna znaleźć pod choinką. - Myślę, że wymarzonym prezentem dla Dody nie jest nic fizycznego. Są to niematerialne sprawy, które powodują, że jest szczęśliwa, takie jak lojalność, oddanie, miłość, przyjaźń i to właśnie staram się jej zawsze dawać, nie tylko w święta - mówi „Dżaga”.

Nowe wyzwania w 2024 roku
Mężczyzna, który współpracował z piosenkarką nad jednym z elementów wielkiego show „Aquaria Tour”, przekonywał wcześniej fanów do pójścia na koncert. - Jest piękny. Ma piękną scenę, wizualizacje, tancerzy, kostiumy... Wszystko jest dopracowane do perfekcji - komentował. Po występach w stolicy, w 2024 roku Doda rusza z trasą do innych trzech miast Polski - Łodzi, Gdańska i Krakowa.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat