2023-12-15

bryska z Dodą na koncercie podczas trasy „Aquaria Tour”

Znana wokalistka jako gość specjalny na scenie wielkiego show w Krakowie. Doda i bryska miały okazję współpracować przy piosence „Melodia ta”. Na 6 stycznia 2024 roku zaplanowały wspólny występ dla fanów zgromadzonych w Tauron Arenie. Przygotowania Doroty Rabczewskiej do wyjątkowej i niezapomnianej trasy widzowie Polsatu mogli oglądać w programie „Doda. Dream Show”.

Młoda i zdolna
Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze różowowłosa bryska zadebiutowała w połowie 2021 roku i od tego czasu może pochwalić się wieloma sukcesami. 22-latka w tekstach utworów bawi się spostrzeżeniami dotyczącymi rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim eks-chłopakom w balladach, a w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że nucą je wszyscy. Wśród nich są: „Lato (Pocałuj mnie)”, „Mam kogoś lepszego”, „Samba” czy „Kraksa”. Inny utwór bryskiej - „Odbicie” był najczęściej odtwarzaną polską piosenką w stacjach radiowych w 2022 roku. Artystka ma już na koncie dwa albumy - „Moja ciemność”, który uzyskał status platyny i wydany kilka tygodni temu krążek „Biorę wdech (hikikomori)”.

Dream show z gościem specjalnym
bryska pojawi się na scenie w Tauron Arenie w Krakowie. Będzie to widowisko godne królowej popu w Polsce. Podczas „Aquaria Tour” Doda zabiera widzów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwszy w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wrażeń każdym zmysłem! Wizualno-taneczny spektakl wprawia w osłupienie. Tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Doda wychodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, fruwa w powietrzu, a do tego pada prawdziwy deszcz! Kilka razy zmienia kostiumy, a towarzyszy temu feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny. Całość robi ogromne wrażenie nie tylko na ubóstwiających Dodę fanach.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat