2023-11-07

Doda z europejską nagrodą i nowym teledyskiem dla fanów

Gwiazda została uznana najlepszą polską artystką MTV Europe Music Awards 2023. Doda przygotowała niespodziankę dla głosujących w rozdaniu nagród. Teledysk do piosenki „Nie otwieram oczu” stworzyła we współpracy z Michałem Pańszyczkiem, który jest także reżyserem jej show z trasy koncertowej „Aquaria Tour”. Zobacz klip do nowego utworu!

Sukces w Europie
- Zrobiliście to! Dziękuję! - napisała Doda na swoim Instagramie po rozdaniu nagród MTV Europe Music Awards 2023. Fani piosenkarki zdecydowali, głosując online, że została nagrodzona statuetką w kategorii Najlepsza Polska Artystka. Wynik skomentowały inne gwiazdy. „Wspaniale. Ogromne gratulacje!” - napisała Kajra. „Gratki” - dodała w mediach społecznościowych Cleo.

Podziękowanie dla fanów
Doda doceniła starania sympatyków i po tym, jak otrzymała nagrodę, podzieliła się z fanami nowym teledyskiem. Wideo do utworu „Nie otwieram oczu” powstało we współpracy z Michałem Pańszczykiem, który jest reżyserem show „Aquaria Tour”. Po koncertach w warszawskiej hali 2400 Polsatu, piosenkarka przenosi wydarzenie do innych miast. Kolejne występy w Łodzi oraz Krakowie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat