2023-12-10

„Ślubne ABC”: Rady fryzjera na piękne fale i loki panny młodej

O bezpiecznej stylizacji włosów Wojtek Stasiak rozmawia z Izabelą Janachowską. Czy trwała ondulacja to dobry pomysł na stworzenie fryzury na tak wielki dzień? Na co trzeba uważać i czego absolutnie nie robić, żeby nie ryzykować katastrofy? Porady eksperta programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w specjalnym wideo poradniku „Ślubne ABC”. Zobacz!

Loki przed ołtarzem
Bujna fryzura z upiętymi spinkami i szpilkami falami to ozdoba wielu panien młodych. Jednak jak mówi Wojtek Stasiak, eksperymentowanie z trwałą tuż przed ślubem to olbrzymie ryzyko. – Po pierwsze nie wiadomo, jak nam ta trwała wyjdzie, jaki będzie skręt, więc tu mamy już niewiadomą. Po drugie to zabieg chemiczny, który uwrażliwia włosy, więc jeśli dziewczyny mają włosy rozjaśnione albo koloryzowane, to można je zniszczyć, a przy rozjaśnionych wręcz mogą odpaść - ostrzega ekspert.

Fryzjerskie DIY?
Panie, które mają już doświadczenie z takim zabiegiem, nie powinny ryzykować i samodzielnie go wykonywać. - Z pewnością nie można tego zrobić na własną rękę, mimo że są preparaty do tego w drogeriach, to jest najgorszy pomysł - dodaje. Jak więc jego zdaniem osiągnąć świetny efekt i idealne fale na ślub? Sprawdź, co mówi w poradniku „Ślubne ABC”.

  

Piękne, naturalnie wyglądające loki Wojtek Stasiak stworzył dla Agnieszki z Katowic, na jej ślub z Marcinem. Zobacz tę metamorfozę.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2, zobacz odcinek 1:

Wszystkie odcinki programu Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej oglądaj online na polsatboxgo.pl.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku -