2023-09-21

„Ślubne ABC”: Blond włosy na ślubnym kobiercu? Fryzjer radzi

Wojtek Stasiak ostrzega przed zabiegiem, który może niszczyć kolor i strukturę włosa. W rozmowie z Izabelą Janachowską stylista przestrzega przed zbyt późno i samodzielnie wykonywanymi poprawkami. O czym powinny pamiętać jasne blondynki, takie jak bohaterka jednego z odcinków programu, Wiktoria? Zobacz wideo poradnik ekspertów produkcji „Ślubne pogotowie”.

Odświeżenie koloru
Jeżeli dzień przed ceremonią panna młoda zauważy, że kolor jej włosów nie jest już idealnym blondem, nie powinna próbować tego naprawiać. - Na pewno nie robimy żadnych zabiegów pielęgnacyjnych tonujących włosy. Zdarza się tak, że dziewczyna ma żółty odcień blondu i kupuje niebieską płukankę, żeby go schłodzić. A z palety barw wynika, że wyjdzie zieleń - ostrzega specjalista, dodając, że nawet takie proste zabiegi niszczą włosy. - Te pielęgnacje otwierają mocno łuskę włosową, więc włosy stają się szorstkie - wyjaśnia.

Nic na ostatnią chwilę
Żadnych zabiegów nie powinno się wykonywać tuż przed ważnym dniem, a już na pewno nie samodzielnie. - Jak już, to tylko u fryzjera, ale dzień przed ślubem… nie zalecam. Lepiej już iść w tym blondzie, który się ma, niż kombinować i być rozczarowaną - podsumowuje.

Jakie jeszcze rady dla blondynek ma ekspert programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”? Zobacz w „Ślubnym ABC”!

  

Stylizację fryzury i makijaż Wiktorii, blond panny młodej ze Śląska, w programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat