2023-09-06

„Ślubne ABC”: Tego nie rób z włosami tuż przed ślubem!

Ceniony stylista i ekspert programu Wojtek Stasiak o idealnej fryzurze panny młodej. W niektórych odcinkach „Ślubnego pogotowia” stylista trafiał na trudne przypadki albo niezbyt pożądane niespodzianki, jak zmiana koloru tuż przed ceremonią. W rozmowie z Izabelą Janachowską mówi o tym, czego unikać dla dobra własnych włosów i stylizacji w tym ważnym dniu.

Włosy jak u gwiazdy
Izabela Janachowska pyta stylistę o trend, który zauważyła. Chodzi o prostowane włosy, jakie wylansowała Kim Kardashian. Bardzo wiele kobiet marzy, aby też tak wyglądać. Czego potrzeba, aby uzyskać taki efekt? - Można to osiągnąć przez keratynowe prostowanie włosów albo nanoplastię - wyjaśnia ekspert. Ale czy to dobry zabieg tuż przed ślubem? - Odradzam, absolutnie! - mówi zdecydowanie.

Fryzjerskie zakazy
Ślubna ekipa rekomenduje wykonanie próbnej fryzury. Ważne jednak, żeby po jej przygotowaniu, nie robić zmian na własną rękę. - Często jest tak, że panny młode przychodzą pół roku wcześniej. Zawsze mówię, kiedy na przykład mają grzywkę, „Nie ścinajcie, ja sobie to dopracuję w dniu ślubu” - wyjaśnia i dodaje, że takie samodzielne poprawki w czasie między próbą a ostateczną stylizacją powodują, że nie udaje się osiągnąć efektu, jaki wcześniej został wypracowany i zaakceptowany.

Co jeszcze mówi w rozmowie z Izabelą Janachowską Wojtek Stasiak, który nie tylko jest ekspertem programu „Ślubne pogotowie”, ale też na co dzień stylistą prezenterki? Zobacz wideo!

  

Obejrzyj efekty pracy Wojtka Stasiaka w pierwszym odcinku drugiego sezonu programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat