2023-09-05

„Ślubne ABC”: Dekoracje z balonów. Poznaj nowe trendy

Izabela Kurdyła z programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” mówi, co jest na topie. W pierwszym odcinku drugiego sezonu programu dekoratorka zaskoczyła parę całkowitą metamorfozą przeciętnej żółtej sali weselnej właśnie z użyciem balonów. Jak osiągnęła taki efekt i co warto wiedzieć o dekoracjach sali weselnej w tym stylu?

Retro trend
Balony powracają! Po boomie na nie w czasach PRL są obecnie wykorzystywane coraz chętniej jako dekoracja weselna. Jednak, jak zauważa Izabela Janachowska, w innych kolorach i kształtach niż kiedyś. Aby nie zaliczyć wpadki, warto skonsultować najnowsze trendy z dekoratorką programu „Ślubne pogotowie” Izabelą Kurdyłą. Oto jej porady z serii „Ślubne ABC”!

Klucz do sukcesu
Najmodniejszą dekoracją są balony organiczne. Co to takiego? - Girlandy organiczne lub konstrukcje z balonów organicznych, czyli różnej wielkości. To robi efekt. Ale musi ich być dużo i wtedy to dobrze wygląda. Bo dużo zawsze dobrze wygląda - instruuje specjalistka.

Bezpieczniejsze wyjście
- Tworząc dekorację ślubną przed terminem, nie martwimy się o balony, które są napełnione powietrzem - mówi specjalistka. - No chyba że wystawiamy je bezpośrednio na ostre słońce, na zewnątrz, wtedy mogą pękać. Natomiast w sali one przetrwają. Ewentualnie troszkę mogą zmatowieć, ale to też jest fajny efekt, takiego zamszu - wyjaśnia.

Jak postępować z balonami z helu, aby dekoracja utrzymała się nawet do pięciu dni? Zobacz porady Izabeli Kurdyły! 

  

Oglądaj odcinek programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”, w którym balony grają główną rolę w sali weselnej i zmieniają ją z nowoczesnej kolorowej remizy w eleganckie wnętrze w wymarzonych przez pannę młodą barwach złota, srebra i czerwieni.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat