2023-11-21

Patryk Cebulski: „Pierwsza miłość” to mój prezent dla...

Debiut aktora w nowej, ekscytującej również dla niego, roli od 21 listopada w Polsacie. W rozmowie z POLSAT.PL zdradza, dlaczego z powodów osobistych udział w tej produkcji ma szczególne znaczenie. Patryk Cebulski ujawnia także szczegóły na temat postaci, w którą wciela się w serialu. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Marzenie z dzieciństwa
- Dołączam do ekipy z największą satysfakcją i robię to dla... mojej babci! - wyjaśnia z radością aktor. - Od dziewiętnastu lat nie opuściła ani jednego odcinka serialu, jest jego największą fanką. Kiedyś, marząc o tym, że będę aktorem, pomyślałem, że byłoby bardzo fajnie, gdybym mógł babci się pokazać w tym serialu. I zaraz to się wydarzy! - mówi z entuzjazmem.

Jaki jest Borys z „Pierwszej miłości”?
Patryk Cebulski gra młodego asystenta Grażyny Weksler i nie ma wobec niej dobrych zamiarów. Mężczyzna wykorzystuje samotność starszej kobiety, która jest nim zauroczona. Jak skończy się ich znajomość? - To wątek, który nabiera tempa, a Borys jest postacią nieoczywistą - zdradza aktor, wskazując, że wokół jego bohatera będzie miało miejsce wiele zaskakujących zdarzeń i zachęca do oglądania kolejnych odcinków.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.