2023-11-17

Małgorzata Socha: Jesień w tym roku naprawdę daje radę

Aktorka serialu „Przyjaciółki” zachwyca się pogodą w chłodniejszych miesiącach. Swój wolny czas dzieli pomiędzy chwile spędzone we własnym ogrodzie a zagraniczne wyjazdy. Niezależnie od okoliczności, w których wypoczywa, Małgorzata Socha docenia piękno dnia codziennego. Ale jak mówi, woli nie zapeszać, chwaląc polską złotą jesień. Zobacz zdjęcia!

Jesienny odpoczynek
Zapracowana podczas wakacji aktorka swój urlop zaplanowała na listopad. Niestraszna jej jednak wietrzna aura, nawet gdy przebywa na plaży. Zadowolona ze spędzonego czasu z rodziną Małgorzata Socha chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z wypoczynku z dziećmi.

 

Wycieczkowe atrakcje
Ku uciesze najmłodszych, zapracowana mama wcieliła się na wyjeździe w prawdziwą przewodniczkę. - W wolnych chwilach organizuję toury po zoo - pisze, dodając, że świetnie sprawdza się w tej roli. I dopytuje z przymrużeniem oka, gdzie są pozostali opiekunowie gromadki widocznych na fotografii dzieci.

 

W dobrym towarzystwie
Do grona bliskich serialowej Ingi należy znana piosenkarka Natalia Kukulska. To właśnie z nią i jej rodziną aktorka zwiedzała wietrzne plaże w Hiszpanii. Humor nie opuszczał obu pań, czego dowodem są zdjęcia z podróży. - Próbowałyśmy z całych sił ustać, aby tam zostać, ale nawet na andaluzyjskim Costa del Sol żywioł nas do domu wywiewa - podsumowuje przyjaciółka Małgorzaty Sochy.

 

Po powrocie
Polska przywitała aktorkę jesienną aurą, którą docenia jak nikt inny. Chociaż obawia się zmiany pogody na gorszą, jest zadowolona. - W tym roku jesień naprawdę daje radę - pisze na swoim Instagramie i pozuje jak prawdziwa „jesieniara”. 

 

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial