2022-12-13

Małgorzata Socha z dziećmi w wiosce Świętego Mikołaja

Aktorka dzieli się radosnymi, bajkowymi zdjęciami z wizyty w Rovaniemi w Laponii. Odwiedzenie tego magicznego miejsca w Finlandii, zobaczenie domu Mikołaja, jego reniferów i elfów, jest marzeniem dzieci, ale również dorosłych. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” korzysta z atrakcji turystycznych wioski i dzieli się wrażeniami z fanami na Instagramie. Zobacz, jak spędza przedświąteczny czas z rodziną!

Świąteczny nastrój
Kiedy wiele gwiazd dokumentuje przygotowania do tradycyjnych świąt, ubierania choinki i pieczenia pierniczków, Małgorzata Socha nie czekała na Boże Narodzenie i wraz z bliskimi i znajomymi pojechała do wioski Mikołaja, gdzie magiczny czas trwa cały rok. Z mężem i dziećmi korzysta z przejażdżek saniami zaprzężonymi w renifery i psy, ogląda turystyczne atrakcje, podziwia zimowy krajobraz i aktywnie wypoczywa. Stanęła nawet na kole podbiegunowym!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Magiczne miejsce
Rovaniemi to wioska w Finlandii. Zgodnie z tradycją to tam mieszka Święty Mikołaj. W wigilijną noc startuje w saniach zaprzężonych w renifery w podróż dookoła świata, aby dostarczyć prezenty wszystkim grzecznym dzieciom. Na miejscu można obejrzeć jego dom i biuro, pocztę, która odbiera listy z życzeniami i wiele innych atrakcji. „Bajeczne miejsce. Cudnie tu. Zima idealna!” - podpisała zdjęcia aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wyjazd był atrakcją dla dzieci aktorki i jej znajomych. „Dream team najlepszych mamuś spełniających marzenia swoich dzieci” - podsumowała wypad przyjaciółka Małgorzaty Sochy.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat