2022-12-02

Małgorzata Socha szaleje z córką na koncercie sanah. Foto!

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” pokazała się fanom z nieco mniej znanej, szalonej strony. Aktorka podzieliła się na Instagramie zdjęciami i filmikami z wypadu ze znajomymi na koncert w filharmonii. To był niezwykły wieczór, bo wspólny dla mamy i córki. Jak się bawiły? Sami zobaczcie, kto lepiej - Małgorzata Socha czy jej pociecha.

Babski wieczór
Widoczne na pamiątkowym zdjęciu trzy mamy i pięć córek wybrały się na koncert sanah w pięknych wnętrzach Filharmonii Narodowej w Warszawie. „Fanki meldują się pod sceną” - napisała Małgorzata Socha przy kolejnym zdjęciu, na którym z rozwichrzoną fryzurą i radosną miną trzyma w ramionach córkę wpatrzoną w scenę.

Tańce na sali
Na filmikach Instastories widać, jak aktorka śpiewa i tańczy przy największych przebojach artystki. W dodatku daje radę jeszcze równocześnie robić nagrania na pamiątkę. „Co to była za muzyczna uczta!!!” - podsumowała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Ukryte wielbicielki sanah
Młoda wokalistka jest idolką wielu dziewczynek w wieku córki Małgorzaty Sochy. Jednak wyraźnie widać, że koncert nie był tylko matczynym obowiązkiem. „Dzieci to tylko przykrywka, to my jesteśmy największymi fankami sanah” - przyznała w podpisie pod zdjęciem z wokalistką, nazywając siebie i pozostałe uczestniczki wypadu „matkami wariatkami”.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat