2023-01-11

Miłośniczka sztuki Małgorzata Socha w paryskich muzeach

Aktorka serialu „Przyjaciółki” realizuje artystyczne zainteresowania w stolicy Francji. Małgorzata Socha chętnie dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych scenami z życia prywatnego. Jest wielką miłośniczką sztuki w rozmaitych formach. Tym razem poleca wystawy i muzea, które jej zdaniem warto zwiedzić w Paryżu. Oto jej zdjęcia i wrażenia z wyjazdu.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Podziwiając dzieła słynnej projektantki
Małgorzata Socha dba o równowagę w życiu. Kiedy aktorka nie pracuje na planach zdjęciowych, oddaje się rozmaitym aktywnościom. Spędza czas z dziećmi, podróżuje oraz pielęgnuje swoje pasje. „Niedawno miałam okazję zobaczyć niesamowitą wystawę projektów Elsy Schiaparelli. Jeśli akurat jesteście/będziecie w Paryżu i szukacie fajnych atrakcji, to taka polecajka ode mnie” - napisała do fanów na Instagramie. „Warto zobaczyć, robi wielkie wrażenie!” - podkreśliła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Spotkanie z legendarnym artystą
Podczas wyjazdu do stolicy Francji gwiazda serialu „Przyjaciółki” odwiedziła także Muzeum Picassa. „Dobrze sobie zrobić selfie z kimś znanym” - podpisała zdjęcie z wizerunkiem hiszpańskiego artysty, który część życia spędził w Paryżu. W udostępnionej serii pokazała także, które jego dzieła zwróciły jej szczególną uwagę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Sztuka w różnych odsłonach
Małgorzata Socha na początku grudnia 2022 roku relacjonowała w mediach społecznościowych wyjście na koncert sanah w warszawskiej Filharmonii Narodowej. „Co to była za muzyczna uczta!” - ekscytowała się aktorka.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat