2023-02-08

Małgorzata Socha: Zaskoczenia i znane twarze w show Polsatu

Aktorka serialu „Przyjaciółki” w rozmowie o wiosennej ramówce. Małgorzata Socha przyznaje, że zaskoczył ją udział Krzysztofa Ibisza w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak ocenia szanse i możliwości popularnego prezentera i dziennikarza? Co sądzi o pomyśle wyłonienia jednego z uczestników w drodze castingu? Nowe odcinki muzycznego show od 3 marca w piątek o godz. 20:00 na antenie stacji.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Interesujący zestaw uczestników
Małgorzata Socha wiosną znajdzie czas, aby obejrzeć jedną z rozrywkowych produkcji Polsatu. - Przyznam szczerze, że jestem bardzo ciekawa programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dużo znanych twarzy, czy wszystkie je rozpoznam? - zastanawia się. W osiemnastej edycji nastąpiły pewne zmiany, a widzowie nie mogą doczekać się efektów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Komu kibicuje Małgorzata Socha?
- Największym zaskoczeniem jest Krzysztof Ibisz - mówi gwiazda serialu „Przyjaciółki”. - Już teraz go kocham w tych wszystkich wykonaniach - przekonuje. Czy potrafi wskazać, w jakiej roli najlepiej wypadłby popularny prezenter stacji? - Nie zdziwiłabym się, gdyby przebrał się za Małgosię Walewską - śmieje się.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Z castingu na scenę show
Nowością w osiemnastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest udział pierwszego w historii uczestnika, który został wybrany z castingu. Możliwość pokazania widzom Polsatu swoich umiejętności otrzymał Daniel Jaroszek. - Bardzo fajny pomysł. Daje szansę komuś, kto ma talent - ocenia Małgorzata Socha.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 3 marca 2023 roku w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat