2023-02-07

Julia Kamińska: Wymarzona rola? Mam ukochaną ikonę

Uczestniczka osiemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zdradza, w którą kultową postać chciałaby się wcielić najbardziej. Julia Kamińska mówi także, jak odnajduje się w relacjach z pozostałymi uczestnikami oraz trenerami programu, Agnieszką Hekiert i Krisem Adamskim. Nowe odcinki muzycznego show Polsatu od 3 marca 2023 roku na antenie stacji.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Zgrana ekipa
Julia Kamińska poznała pozostałych uczestników osiemnastego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Bardzo fajny zespół. Mam wrażenie, że „kliknęło” od samego początku i wszyscy się bardzo lubimy - mówi aktorka o scenicznych rywalach, którymi są Piotr Stramowski, Oskar Cyms, Daria, Krzysztof Ibisz, Natalia Janoszek, Katarzyna Kołeczek i Daniel Jaroszek. Szczególną uwagę zwraca jednak na prezentera Polsatu. - Stresujemy się wszyscy poza Krzysztofem. Jest bardzo wyluzowany i ma gigantyczny dystans do tego wszystkiego. Staram się czerpać inspirację z jego podejścia - komentuje.

Jako wielka diwa?
- Chciałabym być Marleną Dietrich, bo to jest moja ukochana ikona. Byłoby super - odpowiada Julia Kamińska pytana o wymarzoną rolę w produkcji. Niemiecko-amerykańska piosenkarka i aktorka znana jest m.in. z ról w takich klasykach światowej kinematografii jak „Błękitny anioł”, „Maroko” i „Szanghaj Ekspres”. Czy jednak kołowrotek muzycznego show Polsatu wylosuje taką metamorfozę dla uczestniczki? A może uda jej się dotrzeć do finału i samej wybrać sceniczne wcielenie na ostatni występ?

Wielogodzinne treningi
Julia Kamińska docenia możliwość współpracy z Agnieszką Hekiert i Krisem Adamskim. - Podchodzę do tego na poważnie, ale i z luzem, żeby się nie zajechać. Z każdym tygodniem mamy do przygotowania nową postać - mówi aktorka. - Przyjaciele, którzy brali udział w tym programie mówili mi, że tak jest, ale nie do końca zdawałam sobie z tego sprawę - przyznaje w rozmowie z POLSAT.PL.

Formuła na plus
Gwiazda zwraca uwagę, że wszyscy uczestnicy show biorą w nim udział do samego końca. - Byłam już w programie, w którym się odpada i to potrafi być bardzo stresujące - podkreśla. Chwali również, że wygrana z każdego odcinka przeznaczana jest na wybrany przez uczestnika cel charytatywny. - Ten aspekt działalności, która jest mi bardzo bliska od dawna, jest fantastyczny - mówi Julia Kamińska.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 3 marca 2023 roku w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat