2023-11-16

„Przyjaciółki” - odcinek 265: Oczyszczająca moc zwierzeń

Patrycja przyznaje się do wątpliwości, które pojawiły się w trakcie terapii. Wydaje się jej, że nie kocha już Wiktora a kogoś innego. Anka ostatecznie ustala swoje relacje z Miłoszem. Inga dostaje zaproszenie, aby opowiedzieć o swoich przeżyciach na wizji. Razem przyjaciółki wybierają się razem na wesołe miasteczko, a rozluźnienie sprzyja szczerej rozmowie o życiu.

Konieczne wyjaśnienia
Anka i Miłosz w końcu wprost rozmawiają o swoich uczuciach. Anka nie chce ryzykować zniszczenia jej życia z Pawłem, chociaż nie ukrywa zauroczenia współpracownikiem. Mimo łączących ich więzi postanawiają iść za głosem rozsądku i zostać tylko współpracownikami.

Młode małżeństwo
Paweł zaczyna podejrzewać Nur o wykorzystywanie Staśka. Podsłuchuje jej rozmowę z Hanią i opacznie ją odbiera, pogłębiając swoją niechęć do dziewczyny. Swoimi obiekcjami dzieli się z Wiktorem. Za to młodzi coraz lepiej się rozumieją. Wybierając prezent na parapetówkę Hani i Patryka postanawiają obdarować upominkami siebie nawzajem.

Odskocznia
Szymon prosi Ingę o zatrudnienie go w Nail Barze, ze względu na rozprawę. Gruszewska wraca do pracy po przerwie na regenerację po operacji. Okazuje się, że Dagmar zrobił kurs i stylizuje paznokcie klientkom. Odkrywa w sobie duszę artysty i uwielbia swoje nowe zajęcie. Inga dalej przeżywa skutki swojej histerektomii. Aby oderwać się od problemów, razem z dziewczynami wybierają się na wesołe miasteczko.

Pomieszanie uczuć
Anka proponuje Indze występ w programie, aby wykorzystać jej doświadczenia dla dobra innych kobiet. Emisję oglądają bliscy Ingi i dzięki temu mogą ją lepiej zrozumieć. Patrycja zaś w trakcie terapii uświadamia sobie, że jej uczucie do Wiktora mija i słabnie. Zaczyna podkochiwać się w Adrianie, swoim terapeucie. Dowiedziawszy się o tym lekarz odmawia dalszych spotkań z Kochan, przekazuje ją innej terapeutce. Kobieta nie chce tego tak zostawić i interweniuje.

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 265:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial