2023-11-09

„Przyjaciółki” - odcinek 264: Doskonała gra pozorów

Patrycja z Wiktorem starają się odbudować związek, ale przy pierwszej okazji oboje tchórzą i do zaplanowanej randki tylko we dwoje nie dochodzi. Anka z Miłoszem udają, że nic między nimi nie zaszło, a Staś z Nur, żyją jak prawdziwa para. Inga chce poczuć się lepiej i decyduje się na sesję zdjęciową.

Żadna praca nie hańbi
Inga odwozi Marysię na spotkanie urodzinowe do koleżanki. W drodze powrotnej spotyka przypadkiem Szymona. Okazuje się, że chłopak pracuje jako naganiacz w klubie ze striptizem. Pod lokalem wywiązuje się awantura i leje krew, na widok której Szymon traci przytomność. Inga dzwoni po Borysa, aby po nich przyjechał. Mężczyzna jest wściekły, kiedy zostaje poinformowany o zajęciu brata.

Ani słowa!
Miłosz przyjeżdża do Anki, by oddać jej telefon, który zostawiła w aucie po pikniku we dwoje. Podobnie jak ona jest zmieszany faktem, że się pocałowali. Nieświadomy napięcia Paweł zaprasza gościa do ogródka na kawę. W domu jest także Staś i Nur. Rozmowa przy wspólnym stole zbacza na niebezpieczne tory. Czy prawda o okolicznościach ślubu młodych wyjdzie poza dom Strzeleckich?

Męski wypad
Paweł nadal nie akceptuje małżeństwa Stasia i coraz ciężej mu to ukryć. Umawia się z Wiktorem na rowerową wycieczkę za miasto. Wypad mocno się przedłuża ze względu na słabą kondycję Strzeleckiego. Mężczyźni postanawiają zostać w okolicznym zajeździe na noc. Czy to może być ucieczka od problemów czekających na nich obu w domu?

Czy to jeszcze miłość?
Związek Patrycji i Wiktora przechodzi kryzys, ale starają się naprawić ochłodzone relacje. Obydwoje jednak podświadomie boją się, że znowu o coś się pokłócą. Anka zaś nie wie jak potoczy się dalej fascynacja Miłoszem - ze swoich problemów zwierza się dziewczynom podczas spotkania w parku. Czy szczera rozmowa z przyjaciółkami pomoże w rozwiązaniu problemów każdej z nich?

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 264:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial