2023-11-02

„Przyjaciółki” - odcinek 263: Emocje kontra rozsądek

Staś żeni się Nur. Czy będzie to dla nich faktycznie wyłącznie papierek? Inga przeżywa częściową utratę swojej kobiecości. Przyjaciółki organizują babskie przyjęcie, aby złagodzić ból Gruszewskiej. Anka wybiera się na wycieczkę z Miłoszem. Czy może okazać się ona niebezpieczna dla ich koleżeńskiej relacji? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Ku dobremu
Relacje Patrycji z Wiktorem i synem stale się poprawiają. Kobieta kontynuuje terapię i mimo trudności w opowiadaniu na kozetce o swoich przeżyciach, przynosi ona widoczne efekty. Mikołaj ma własne plany wakacyjne i ku rozczarowaniu Wiktora zdecydowanie nie uwzględnia w nich czasu na wyjazd z rodzicami. Rusza na obóz z kolegami.

Na ratunek
Humor po zabiegu nie dopisuje Indze. Czuje, że coś straciła. Andrzej i Robert opiekują się nią, czego ona zaczyna mieć serdecznie dosyć. Z chłopakami dobrze radzą sobie dziewczyny, wysyłając ich za miasto w poszukiwaniu niezbędnej i bogatej w żelazo pokrzywy. Na poprawę stanu psychicznego koleżanki także mają swój sposób...

Małżeństwo z rozsądku
Stasiowi przyświeca jasny cel. Chłopak nie odpuszcza, zamierza poślubić Nur. Całą uroczystość wspierają Hania z Patrykiem, którzy nie tylko są świadkami, ale organizują młodym niespodziankę w postaci wesela na kocyku w parku i starają się uwiecznić piękne chwile na zdjęciach. Czy to aranżowane małżeństwo może zmienić się w coś więcej?

Trudne do zaakceptowania
Anka i Paweł nie są w stanie się pogodzić z decyzjami syna. Anka dalej ma problem z prowadzeniem programu, tym razem jednak jej rozkojarzenie wynika z innego powodu. Miłosz proponuje jej przejażdżkę dla odstresowania. Wypad za miasto zamienia się w romantyczną randkę. Czy przyjaciele przekroczą cienka granice swoich relacji?

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 263:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial