2023-10-12

„Przyjaciółki” - odcinek 260: Tragiczny efekt chwili nieuwagi

Anka przyłapuje Malwinę samą z Oliwierem. Przeczuwając zagrożenie, zakazuje jej zbliżać się do swojej rodziny. Kobieta nie respektuje tego, a nawet posuwa się jeszcze dalej. Patrycja stara się przykładać do terapii, mimo rosnących napięć w domu, a Inga chce ustalić relacje z Borysem. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Poczucie odrzucenia
Patrycja martwi się o Mikołaja, który nadal woli mieszkać u Eli. Za jej plecami Wiktor spotyka się z chłopcem, chcąc świętować zakończenie roku. Kochan jest przykro, że została wykluczona z rodzinnego wyjścia i ma pretensje do męża. Na polecenie terapeuty próbuje zapisywać uczucia podczas napadów obżarstwa, jednak nie jest to dla niej proste zadanie.

Symbol salonu
Inga osiąga względny spokój i stabilizację. Sprawa narkotyków została rozwiązana, bo Szymon na szczęście zgłosił się na komendę i przyznał do posiadania nielegalnych substancji. Inga może liczyć też na Borysa. Podczas wspólnego spaceru ustalają relacje między sobą. Oboje chcą być przyjaciółmi. Dagmar, myśląc, że robi dobrze, pozbywa się starej różowej kanapy z Nail Baru. Gruszewska interweniuje, aby Andrzej i Robert nie poczuli się niemile widziani w salonie. Czy uda się ją odzyskać?

Dwuznaczna relacja
Anka zmaga się ze swoimi uczuciami wobec Miłosza. Kobieta słyszy podteksty w każdym słowie redaktora oraz wyobraża siebie z nim w intymnych sytuacjach. Wspólna praca powoduje pogłębianie relacji między znajomymi. Jednak Anka zaczyna czuć się nieswojo ze swoimi myślami i próbuje je zagłuszyć. Dobrym rozproszeniem okazuje się Malwina.

Chwile grozy
Prawniczka przyłapuje podejrzaną znajomą sam na sam z Oliwerem. Wystraszona i wściekła wprost zakazuje jej zbliżać się do siebie i jej rodziny. Oświadcza też, że nie będzie jej reprezentować w sądzie. Klientka mściwie wygraża prawniczce. Podczas kiedy Oliwier jest pod opieką Marii, wykorzystując to, że kobieta jest rozproszona, Malwina porywa dziecko. Anka ma podstawy, aby drżeć o jego bezpieczeństwo, a nawet życie. 

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 260:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

 

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial