2023-09-28

„Przyjaciółki” - odcinek 258: Psychoaktywne zagrożenie

Patrycja zażywa środki na odchudzanie, które źle na nią wpływają. Inga znajduje portfel, o którego podejrzanej zawartości dowiaduje się podczas zatrzymania przez policję za nieodpowiednie przekroczenie jezdni. Anka czuje się odpowiedzialna za uczestniczkę jej programu, która zaczyna przekraczać granice. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Z przytupem
Dagmar wykupił udziały w Nail Barze i razem z Ingą na nowo otwierają salon. Chłopaki liczą na przyjęcie z tej okazji. Kupują szampana i balony. Niestety właściciel nie podziela ich entuzjazmu i od razu zabiera się do pracy. Planuje zakup nowych foteli, kampanię reklamową i kontrolę faktur. Robert i Andrzej są przerażeni faktem, że wymaga od nich pomocy przy salonie. - Wyhodowaliśmy żmije na własnej piersi -komentują.

Sąsiedzka wpadka
Szymon przypadkowo zalewa Indze mieszkanie, ale ona w mieszkaniu zastaje tylko Borysa. Znajomy zobowiązuje się do porozmawiania z młodszym bratem, z którym mieszka. Gruszewska przypadkowo znajduje na chodniku portfel chłopaka. Zanim udaje jej się mu go zwrócić, w zupełnie błahej sprawie zatrzymuje ją policja. W ręce funkcjonariuszy trafia torebka z podejrzaną substancją i nie chcą słuchać wyjaśnień Ingi. Zostaje ona zatrzymana i zabrana na komisariat policji.

Absorbująca klientka
Anka przeżywa trudne chwile z męczącą ją Malwiną, bohaterką jednego z programów. Kobieta skarży się na brak wsparcia i w każdej, nawet błahej sytuacji, dzwoni do prawniczki. Ze swoich obaw związanych ze stawianiem granic prywatności Strzelecka zwierza się Miłoszowi i wychodzą razem na spontaniczny obiad. Kobieta zaczyna żywić do Miłosza coraz większą sympatię. Maria z Jankiem przeżywają małżeński kryzys. Okazuje się, że osią konfliktu jest… kot, którego on przygarnął.

Magiczne tabletki
Patrycja postanawia spróbować podejrzanego specyfiku na odchudzanie. Chociaż źle się po nich czuje, nikomu nic nie mówi. Zdaje się tracić kontakt z rzeczywistością, co martwi syna Mikołaja. Matka prosi syna o dyskrecję przed ojcem, denerwując się i tak kiepskimi relacjami z Jeleńskim. Wiktor jest zły na Patrycję, bo nie mogą dojść do porozumienia w kwestii jej choroby. Niestety stale się od siebie odsuwają. Podejrzana terapia sprowadza jednak zagrożenie życia Patrycji i chłopca.

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 258:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial