2023-09-07

„Przyjaciółki” - odcinek 255: Chwile zamknięte w kadrze

Patrycja nadal boryka się z zaburzeniami odżywiania, ale urządza wystawę swoich fotografii. Wracają wspomnienia wspólnych przeżyć, które przy każdej okazji przywołuje także Zuza. Inga ma problemy z Nail Barem, ale okazuje się, że może to być okazja do świeżego początku. Marta wyjechała na projekt do Paryża i cieszy się z odzyskania Bruna. A u Anki? Zmiany!

Ukryta słodycz
Patrycja przygotowuje się do pierwszej wystawy fotograficznej. Mimo zapewnień o lepszym samopoczuciu nadal zmaga się z problemami z bulimią, ale ukrywa to przed bliskimi. Wiktor niepokoi się o żonę i syna, bo Mikołaj zaczyna jeść słodycze w ukryciu. Przyłapany przez tatę, tłumaczy się: - No przecież nie mogę jeść słodyczy, chowacie je przede mną - i wskazuje skrytkę... należąca do mamy.

Nostalgiczna aura
Zuza, korzystając z pobytu w Polsce, nadrabia czas z dziewczynami. Na wystawę Patrycji przygotowuje babeczki, razem z Anką i Ingą wspominając ich dawny babski biznes. Wydaje się poruszona każdym wspomnieniem z przeszłości i wyraźnie celebruje teraźniejszość. Jak zdradzi Stefa, kobieta ma ku temu ważny powód.

Dziadkowie na medal
Anka i Paweł tymczasowo, podczas wyjazdu Julki i Antka, zajmują się Oliwierem. Strzelecka dalej prowadzi swój program z Miłoszem i podczas imprezy zostaje zaczepiona przez kobietę, której historia mocno ją porusza. Chciałaby opowiedzieć jej historię na wizji. Czy jej telewizyjny partner wyrazi na to zgodę?

Koniec nowym początkiem
Inga zostaje sama. Łukasz wyjechał z Nisą do Kanady. Ma czas dla siebie i wyraźnie nie brakuje jej partnera. Sielankę zakłócają problemy z Nail Barem. Robert wpadł w długi i komornik chce przejąć ich wspólny interes. Ostatecznie Inga decyduje się na sprzedaż salonu i nowy początek. Jest w stałym kontakcie z Martą, która dzięki „skrzynce piwa” i interwencji Borysa odzyskała Bruna i obecnie pracuje przy remontach w Paryżu.

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 255:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial