2023-09-14

„Przyjaciółki” - odcinek 256: Ostatnie pożegnanie koleżanek

Anka, Patrycja i Inga spieszą do Zuzy. Mimo różnicy zdań i podejścia do jej choroby, po alarmującym telefonie Stefy zgodnie wyruszają do Berlina. Wzruszające ostatnie chwile we cztery. Każda z bohaterek inaczej przeżywa tragedię związaną z jej odejściem. Czy w obliczu tragedii znajdą wsparcie w bliskich? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Nadzieja umiera ostatnia
Niedawna walka o życie męża mobilizuje Patrycję, aby szukać właściwego leczenia dla Zuzy. Nie może ona uwierzyć, że nie ma dla niej już ratunku. Wiktor obawia się, że jedyne, do czego to doprowadzi, to fałszywa nadzieja. Patrycja i Stefa decydują się zasięgnąć jeszcze jednej opinii lekarskiej, bez wiedzy Zuzy. Lekarz mówi im wprost, że sytuacja jest beznadziejna.

Dzieci to radość
Anka z Pawłem mają sporo bieżących spraw, które uniemożliwiają opiekę nad wnukiem. Oliwerem przez jeden dzień zajmują się Staś i Marianna. Młodzi są tym przerażeni, choć po pewnym czasie wciągają się w zabawę i zaczynają sami myśleć o potomstwie, jak sami zaznaczają, niekoniecznie wspólnym.

Rozproszona uwaga
Inga sprzedaje Nail Bar, między innymi w celu pokrycia długów Roberta. Jest bardzo roztrzęsiona, nie może przestać myśleć o Zuzie. Andrzej z Robertem myślą, że jest dalej na nich zła i im nie wybaczyła. W przypływie emocji Inga kupuje bilet do Niemiec. Jednak sama kusi los i nie dociera na czas na dworzec. Z peronu odbierają ją Anka i Patrycja. Ledwie wracają do domu Anki, gdy dzwoni zaniepokojona mama Zuzy.

Niebezpieczne przerzuty
Matka Zuzy informuje kobiety o jej pogłębiającej się chorobie. Są załamane i zrozpaczone, tym, jak szybko jej stan się pogarsza. Mimo początkowych różnic na temat wyjazdu do Berlina, w obliczu tak alarmujących wieści Anka, Inga i Patrycja postanawiają natychmiast wyruszyć, aby zdążyć pożegnać ukochaną przyjaciółkę...

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 256:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial