2023-10-26

„Przyjaciółki” - odcinek 262: Droga ku dorosłości dzieci

Staś już od dawna nie jest małym chłopcem i chociaż Anka z Pawłem nie zawsze popierają jego samodzielne decyzje, to muszą je akceptować. Ze swoim synem ważną rozmowę odbywa też Patrycja. Czy ich życie rodzinne wróci do normy? Inga ma mocne wsparcie podczas pobytu w szpitalu i obietnicę pomocy po zabiegu. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Desperacki krok
Wniosek o azyl dla Nur zostaje odrzucony. Tym samym wszystkie prawne sposoby zostają wykorzystane bez pozytywnego rezultatu. W desperacji zaangażowany w sprawę Staszek spontanicznie postanawia wziąć z nią ślub. Anka i Paweł nie są w stanie tego zaakceptować. A co o tym myśli Marianna - dziewczyna Stasia?

Piętrzące się kłopoty
Strzelecka mierzy się z trudnościami w pracy. Nadal nie wraca do nagrań programu przez sytuację z Malwiną i Oliwierem. Do tego dochodzą dylematy syna. Po dotkliwym zrażeniu się, w kwestii niesienia pomocy obcym ludziom, Anka ma dystans, do sprawy z Nur czego nie może zrozumieć Staś, który do tej pory uważał mamę za pierwszą stającą w obronie innych ludzi.

Poczucie bezpieczeństwa
Tymczasem Mikołaj zaczyna tęsknić za Patrycją i Wiktorem, choć jeszcze tego nie przyznaje. Uważna na jego uczucia Ela przy pierwszych spostrzeżeniach daje znać mamie chłopca. Patrycja od razu zjawia się w domu babci i mówi Mikołajowi o swojej przypadłości. Dzięki czemu chłopiec patrzy inaczej na kłótnie mamy z Wiktorem. Czy rozumiejąc przyczynę napięć, wróci do domu?

Wszechobecna troska
Inga musi z powodów zdrowotnych przejść zabieg usunięcia macicy. Swoją pomoc proponują nie tylko dziewczyny, Anka z Patrycją, ale także Robert z Andrzejem, Dagmar, a nawet Borys z Szymonem i Nur. Lekko przytłoczona chęcią niesionej pomocy Inga poddaje się operacji...

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 262:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial