2023-11-16

„Pierwsza miłość” - odcinek 3694: „Bezkonkurencyjny”

Grażyna przedstawia Marysi przystojnego, młodego kandydata na swojego asystenta. Czy aby na pewno Jędrzej zostanie zatrudniony ze względu na swoje doświadczenie zawodowe? Okazuje się, że z jej gabinetu znika kilka cennych rzeczy. Podejrzenie pada na niedawno pracującego tam Białego. Do mieszkania chłopaka i Igi niespodziewanie wkracza policja.

W Wadlewie trwa dyskusja na temat powrotu pierwszego męża Kazanowej. Pojawienie się mężczyzny rzuca cień na Karolinę i jej reputację we wsi. Wygląda na to, że przed nią ciężkie czasy. Biologiczny ojciec Andrzejka wywiera na nastolatku coraz większy wpływ. Kłopoty wiszą w powietrzu.

Pewny siebie Miki stara się oczarować dumną Jolkę, która jednak nie daje się nabrać na jego tanie sztuczki. Zdobycie jej serca nie jest łatwe, zwłaszcza że ona wciąż myśli o tym jak wrócić do Tomka.

Emilka i Bartek rozważają powrót do Wrocławia, żeby tam wychowywać dziecko. Aby uniknąć skandalu, chcą opuścić Wadlewo jeszcze zanim będzie widać ciążę.

Wenerski niechcący podsłuchuje tajemniczą rozmowę Małgosi. Wygląda na to, że była żona knuje coś za plecami wszystkich w klinice.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.