2023-11-15

„Pierwsza miłość” - odcinek 3693: Ułożyć to na nowo

Biały i Iga powoli, krok po kroku, odkrywają swoją relację. Kamil chce rozpocząć wszystko z czystą kartą i zamierza powiedzieć otwarcie o ich uczuciu Ance. Decyduje się przeprowadzić z niedawną narzeczoną bardzo szczerą rozmowę telefoniczną. Bardzo obawia się jednak nieprzewidywalnej reakcji byłej ukochanej. Sytuacja staje się niezręczna.

Andrzejek jest podekscytowany spotkaniem z biologicznym ojcem. Ma żal do matki, że nie wyjawiła mu całej prawdy o jego dzieciństwie. Seweryn próbuje bronić Kazanowej i swojej roli w życiu jej syna. Atmosfera w domu staje się napięta, a pogubiony nastolatek nie wie już, komu może ufać. Karolina jest pełna obaw. Wie, że Kazan to zły i niebezpieczny człowiek. Czy zmienił się przez te kilkanaście lat?

Fabian rozkręca się w nowej roli. Postanawia zainwestować w bardzo drogi sprzęt, który według niego pomoże im usprawnić namierzanie podejrzanych, a przez to polepszyć wyniki ich ciężkiej detektywistycznej pracy. Sceptyczny Kaśka nie jest przekonany.

Grażyna jest wściekła na Marysię za podsunięcie kandydatury Białego na jej asystenta. Nie wyobraża sobie pracy z kimś, kto ma kryminalną przeszłość. Postanawia sama zająć się poszukiwaniami odpowiedniego kandydata.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.