2023-11-15

„Temptation Island Polska”: Czas na decyzje i pożegnania

Uczestnicy i uczestniczki programu otwarcie przyznają, że nie spodziewali się takiego rollercoastera emocji, jaki był ich udziałem podczas pobytu na wyspie. Wiele się wydarzyło w krótkim czasie, wszyscy mają trochę nowych przemyśleń. Wielkimi krokami zbliża się czas ostatecznych decyzji i postanowień na przyszłość. Ostatnie randki z singlami i singielkami mają w tym pomóc. Co się dzieje w ich trakcie? O czym się rozmawia? Jakie są efekty? „Temptation Island Polska” w środę o godz. 23:10 w Polsacie.

Na ostatnie wspólne chwile
Emocjonujące tygodnie pełne dram, płaczu i śmiechu dobiegają końca. Ale nie wszystko jest przesądzone. Michał Figurski zapowiedział bolesne pożegnania i poprosił zarówno uczestników, jak i uczestniczki o wybranie singielek i singli na ich ostatnie randki w programie. Decyzje nie dla wszystkich były łatwe.

Singielki żegnają się z programem
Edward, Piotr, Michał i Kuba dokonali ostatnich randkowych wyborów. - Dziewczyny, każda z was jest wspaniała, ale serce nie sługa. Wybory panów zostały podjęte. Muszę wam podziękować i poprosić o spakowanie się i opuszczenie domu Temptation Island - powiedział po wszystkim prowadzący Michał Figurski. Pożegnanie nie obyło się bez płaczu, nerwów i wzruszeń.

Single żegnają się z programem
Podczas pożegnania singli również nie dało się ukryć emocji, zwłaszcza smutku. Bo chociaż wszyscy znają się krótko, to intensywnie. I jak sami twierdzą - przyjaciele żegnali się z przyjaciółmi. Ale nie wszyscy musieli wyjechać. W końcu uczestniczki poprosiły czterech singli o pozostanie na ostatnie randki.

Randki pod gusta
Nie czas więc na smutki, a czas szykować się na randki! Każda z nich ma być skrojona pod gust konkretnej pary. Jedni wolą coś przyjemnego dla ciała, trochę relaksu, inni coś pysznego, a jeszcze inni wybierają odrobinę adrenaliny i silniejszych emocji. Ale podczas ostatnich spotkań nie tylko o rozrywki i przyjemności chodzi.

Spotkanie z adrenaliną
Michał i Ada wybrali się na wyprawę samochodem terenowym. - Z reguły to, co lubię ja, to Ada też w to wchodzi - komplementuje swoją partnerkę na ostatnią randkę. Ale nie tylko o adrenalinę tu chodzi. Zaczynają się bowiem rozmowy o tym, które pary zostaną ze sobą po programie, a którzy uczestnicy i uczestniczki wyjadą z nowymi partnerkami i partnerami lub sami. I chociaż miło rozmawia się o innych, to kiedy przychodzi do pytania o przyszłość Bettiny i Michała, chłopak zdradza swoje obawy i wątpliwości. - Ja nie wiem, co ona ma w głowie, co ona teraz tam robi, co myśli. Nie wiem, czy jest sto procent za mną, tak samo, jak ja jestem sto procent za nią.

Pod włos
Piotr zaskoczył wszystkich. Wydawało się, że między nim a Paulą jest chemia, ale na ostatnią randkę zaprosił Magdę. Singielka bierze go jednak pod włos, zadaje mu dużo niewygodnych pytań o odrzuconą dziewczynę. - Widziałam, że z Paulą miałeś dobrą relację. I dzisiaj wybrałeś mnie na randkę. Widziałam duże rozczarowanie w jej oczach i że złamałeś jej trochę serce - robi mu wyrzuty singielka. A on kluczy i kluczy… Tymczasem jego partnerka, Asia, jest mocno kuszona przez singla, który ewidentnie dba o nią lepiej, niż robił to Piotr. Czy ich związek się rozpadnie?

Wątpliwości się mnożą
Podczas gdy Edward z Klaudią rozmawiają o Marysi, gotując dania z greckiej kuchni, Marysia spędza miło czas z Dominikiem, który zręcznie się do niej zaleca. Dziewczyna docenia jego empatię i wyznaje mu, że jest facetem dokładnie w jej typie. A on przyznaje, że chciałby kontynuować tę relację po powrocie z wyspy i przewiduje, że Marysia rozstanie się z Edwardem. Czy ma rację?

Plany na klifie i plany w SPA
- Wszystko się pozmieniało. Ty mi pomogłeś. Bardzo dobrze się z tobą dogaduję nawet lepiej niż Kubą - wyznaje Michałowi Dominika. A następnie pyta go: - Chciałbyś ciągnąć tę relację po zakończeniu programu? - Nie chciałbym, tylko tak będzie - odpowiada jej Dominik. I w tym przypadku chyba wszystko jest już jasne. Tymczasem Kuba konsekwentnie zaleca się do Julii i mówi jej wprost, że po tym, jak Dominika go zdradziła, uważa się za singla. Ale twierdzi, że chce zakończyć związek z klasą, zanim zacznie coś nowego. Oczywiście snuje plany spotkania z Julią już po programie.

Nie ma lepszego singla
Bettina podczas randki z Areczkiem - jak sama go nazywa - również porusza temat tego, która z par się rozstanie. A kiedy przychodzi kolej na nią, zdradza swoje wątpliwości. Nie znalazła nikogo lepszego niż Michał, ale uważa, że za dużo pracują, za mało czasu poświęcają sobie nawzajem i wpadli w rutynę. Mimo to przyznaje się, że najbardziej chciałaby już iść na randkę ze swoim partnerem, a nie z kolejnym singlem.

Rozwiewanie wątpliwości
Po burzy emocji i przed finałem przychodzi czas na… imprezę! Przynajmniej w domu uczestniczek. Podczas gdy panowie snują refleksje i toczą poważne rozmowy, panie wraz z singlami bawią się w najlepsze. I właśnie wtedy Dominika po raz pierwszy przy wszystkich całuje się z Michałem. W przypadku tej pary chyba wszystko jest już jasne… Ale ostateczne odpowiedzi padną oczywiście w finale. Jedno jest pewne - nie może brakować tam silnych emocji!

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 11:

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

 

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat