2023-11-02

„Temptation Island Polska”: Odrzucenie, oświadczyny, ślub

Kiedy emocje biorą górę, a dotychczasowe doświadczenia w programie napawają wątpliwościami, łatwiej o odważne decyzje. Ale czy nie zbyt pochopne? Dominikę i Michała połączyła namiętność w sypialni oraz pierwszy ślub w show! Kuba po randce z Julią postawił na budowanie relacji z singielką. A co u pozostałych? „Temptation Island Polska” w środę o godz. 23:10 w Polsacie.

Trzeba się rozerwać
Nie samymi dramami żyją uczestnicy. Kolejne dni na wyspie nie były dla nich łatwe, więc wieczorem postawili na trochę niezobowiązującej rozrywki. W domu partnerów twister z singielkami, u partnerek z kolei przebierana zabawa z tańcami i przytulaniem. Bettina cieszyła się, że jako Dzwoneczek z „Piotrusia Pana” ma match z Szymonem. Lwica Dominika postanowiła zapolować na Michała.

Czekała na pretekst?
Flirt Dominiki i Michała nie umknął uwadze pozostałych. Joanna podpytywała, o co chodzi. - Czuję od niego wsparcie. No poza tym jest seksi! - cieszyła się Dominika. Asia zauważyła jednak, że na filmikach, które panie zobaczyły podczas ogniska, Kuba nie zaprezentował niczego skandalicznego. - Zareagowałaś dosyć mocno. To nie było tak, że trochę czekałaś na taką sytuację? - zauważyła.

Powiedziała „tak”!
Michał nie zamierzał marnować czasu. Zagadywał Dominikę, że jego zdaniem już jest wolna, przytulał, całował. A w końcu wpadł na jeszcze odważniejszy pomysł. Zaaranżował pierwsze w historii „Temptation Island Polska” oświadczyny. Od razu umówili, że „ślub jutro”. - Nie mogło być lepiej - stwierdziła dziewczyna. - Myślę, że w drugim domu nie bawią się tak dobrze, jak my w swoim - dodała.

Zdołowany i niepewny partnerki
W domu partnerów Michał po raz kolejny poprosił Adę o szczerą wieczorną rozmowę w sypialni. Zwierzył się, że jest w kiepskim nastroju. - Nie wiem, co ona tam robi i jak się czuje, ale dla mnie to jest ciężka sytuacja... Po co siedzi z typami w łóżku - analizował zachowanie Bettiny. - Ja tu przeżywam piekło. Nie jestem ze skały. Chcę jej dać szczęście i chcę, żeby miała takie piękne życie, jakiego żadna laska nigdy nie miała - dodał. - Trochę ją ostatnio zaniedbywałem - przyznał ze smutkiem, obwiniając się o słabszą relację z dziewczyną.

Między nimi zaiskrzyło
- Beti jest po ostatnim ognisku odpalona na maksa - stwierdził Arek podczas wieczornej imprezy w domu partnerek. Dziewczyna rzeczywiście doskonale bawiła się w towarzystwie Dominika. Singiel zupełnie nie potrafił się od niej odkleić. Przytulał się, nie chciał wyjść z sypialni. - Podobasz mi się - usłyszał od dziewczyny na zachętę, ale jednak do niczego więcej między nimi tej nocy nie doszło. - Nie chciałabym złamać mu serduszka - przyznała Bettina.

Wszystko na dobrej drodze
Dominika i Michał spędzili noc w łóżku! Było hot, a poranek zaczął się od szykowania na randkę. Michał zabrał singielkę na romantyczne chwile sam na sam. Był lunch, spacer, trochę zabawy i mnóstwo pocałunków. Czy między nimi coś jeszcze może pójść nie tak?

Ekstremalnie i z planem na przyszłość
Kuba zabrał na randkę Julię. Mieli okazję razem popływać motorówką, chłopak wcielił się w rolę instruktora. Obydwoje bawili się świetnie i nie zamierzają na tym poprzestać. Singielka próbowała wybadać, czy Kuba jest gotowy zostawić Dominikę. W odpowiedzi usłyszała zapewnienie, że to nie jest ich ostatnia randka! - Czuję, że coś może z tego wyjść - cieszyła się Julia.

Ślub na wyspie!
Były oświadczyny, czas na zawarcie związku małżeńskiego i wesele. Elegancja ceremonia gotowa, Arek w roli księdza i wpatrzona w siebie para młoda. Dominika i Michał wypowiedzieli słowa umownej przysięgi. Zabawa była przednia. - Jestem pewna, że obecnie w ogóle nie chciałabym być panną młodą - podkreśliła zupełnie serio dziewczyna. Nie miała jednak niczego przeciwko fajnej zabawie w domu programu. W takim razie: „sto lat nowożeńcom”!

Tęsknota i zaufanie
W domu partnerek romantycznie i zabawnie, w drugim domu śmiertelnie poważnie. Michał Figurski zaprosił panów na ognisko. Jako pierwszy film z zachowaniem Marysi obejrzał Edward. Usłyszał jak dziewczyna narzeka na jego niezdecydowanie i brak oświadczyn. Jak jego reakcja? - W programie nie chciałem testować naszego związku, tylko go wzmocnić - podkreślił uczestnik. - W ogóle nie brałem pod uwagę, że możemy wyjść stąd osobno - dodał i zapewnił, że bardzo tęskni za swoją drugą połówką.

Jak spełnić oczekiwania partnerki?
- Jeśli dojdzie do negatywnego rozwiązania, znowu będę na linii startu szukał kogoś nowego. Nie jest to łatwe - Piotr wyraził obawę jeszcze przed obejrzeniem filmu. Po tym, co zobaczył na ekranie przyznał, że jego związek z Joanną zatrzymał się w jakimś punkcie, a on czuje strach przed pójściem do przodu. - Ja po takim czasie już dawno poprosiłbym Asię o rękę. I to powinien zrobić Piotr, jeśli chce z nią być - ocenił sytuację kolegi Michał.

Zraniony i wyprowadzony z równowagi
Prowadzący zapytał Michała, czy jest gotowy na założenie rodziny z Bettiną. Uczestnik zapewnił, że tak, ale po obejrzeniu materiału nie był już tak pewny siebie i związku. Oglądanie partnerki przytulającej się do Dominika bardzo go zabolało i zdenerwowało. - Co za frajer! Żałosne - skomentował zachowanie singla. - Wyjaśnimy to po programie - skwitował. - W końcu może Beti zrozumie, co to znaczy ranić drugą osobę - podsumował.

Nie ma odwrotu
Kuba obejrzał film jako ostatni podczas ogniska. Zobaczył sceny ze ślubu Dominiki i Michała, ich wspólne chwile w łóżku i zapewnienia dziewczyny, że z programu na pewno wyjdzie jako singielka. Co mógł powiedzieć w takim momencie? - Nie wierzę... - zaczął, kryjąc twarz w dłoniach...

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 9:

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat