2023-11-08

„Temptation Island Polska”: Koniec może być początkiem...

Filmy wyświetlone podczas ogniska niekoniecznie weryfikują dotychczasowe relacje w negatywny sposób. Wręczne przeciwnie - mogą wzmocnić partnerów. Ale nie dla wszystkich życie napisało pozytywny scenariusz. Marysia, Asia i Kuba dostrzegli, że to, w co wierzyli, było fikcją. Pora otworzyć się na zmiany? Na pewno na ważne życiowe decyzje, z którymi nie warto czekać na koniec programu. „Temptation Island Polska” w środę o godz. 23:10 w Polsacie.

Szokujący widok
Podczas ogniska to Kuba zobaczył coś, czego wolałby nie widzieć nigdy w życiu. Na filmie jego partnerka dawała się ponieść namiętności w łóżku z singlem Michałem. - Nie wiemy do końca, co tam się wydarzyło - próbował przekonywać prowadzący Michał Figurski. - Jak to nie? No przecież całowali się - odpowiedział Kuba. - Czułem, że to zrobi i że na mnie nie zasługuje - podsumował bez żadnych wątpliwości. - Jest emocjonalnie słaba i nie dorosła do życia - skwitował zachowanie Dominiki.

Wszyscy podejrzewali...
Kuba podkreślił, że w programie dostał bardzo duże wsparcie od pozostałych panów. Ci wsparli go także podczas ogniska, jednoznacznie oceniając sytuację. - To jest oczywiste, co się wydarzyło - powiedział Piotr. - Miałem rację! - wypalił Michał. - Od samego początku, jak się poznaliśmy, rozmawiałem o tym z Kubą. Przez wszystkie kolejne dni przygotowywaliśmy go, że tak się może stać - zdradził. - On jest mocniejszy, ona jest na dnie - podsumował rozpadającą się relację kolegi.

Surowe oceny
W domu singielki miały czas, żeby spokojnie porozmawiać pod nieobecność panów. - Trochę śmiesznie to wygląda, jak oni testują swoje laski - oceniły. - Mają w głowie to, że sami świetnie się zachowują, a to ich partnerki są złe - zauważyła Ada. - Gdyby to byli moi panowie, to ja raczej bym tu z nimi nie była - dodała. - No ja też bym nie chciała, żeby mój facet masował inną kobietę - przyznała Monika. Najmocniej dostało się Edwardowi i Piotrowi, choć także pozostałym singielki miały sporo do zarzucenia.

Zdany test zaangażowania?
Michał Figurski zaprosił na ognisko partnerki. Po poprzednim oglądaniu filmów z wyczynami drugich połówek Bettina i Michał wyraźnie zaczęli mieć wątpliwości, co do swojej relacji. A jak po kolejnej projekcji? Dziewczyna zobaczyła, jak partner komplementuje ją w rozmowach w drugim domu. - Chwilowe zauroczenie inną szybko opadło - powiedziała Beti. - Tak jak u nas w domu. Tak jest w każdej relacji - stwierdziła pewna, że dla niej i Michała jest przyszłość.

Dla nich to kluczowy dzień
- Z kolejnym ogniskiem nie będzie coraz lepiej, tylko gorzej - Marysia stwierdziła po obejrzeniu filmu z Edwardem. - Takie miałam przeczucia i tak się stało - dodała. Ze wzruszeniem opowiedziała, że dotychczas według niej obydwoje dawali sobie w związku szczęście. - Przed samym sobą wierzyło się, że przecież wszystko jest w porządku - przyznała. Na partnerze koleżanki suchej nitki nie zostawiła Bettina. - Między nimi jest przepaść, także intelektualna - powiedziała. - Nie jest warta Marysi - wydała wyrok.

Każdego czeka kryzys
Rycerski Michał, mniej rycerski Edward, a co z zachowaniem Piotra? Asia liczyła na podobne obrazki, jakie zobaczyła Bettina. Niestety, partner ją zawiódł. - Dużo się dzieje, dużo emocji wspólnych... Coś ich na pewno łączy - powiedziała o relacji partnera i Pauli. - Czemu się stara dla kobiety, którą zna kilka dni, a nie stara się dla mnie? - zastanawiała się zdołowana. - Piotr ma chyba kryzys wieku średniego - skwitowała Bettina.

Pora rozliczeń
Na koniec ogniska relacja, w której żar płonie najmocniej, tylko czy na pewno między partnerami? Między Dominiką a Kubą zaczęło się psuć w zastraszającym tempie. Dziewczyna weszła w bliską relację z singlem Michałem. Tym bardziej nie miała problemów ze skomentowanie tego, co na filmie mówił o niej Kuba. - Co ma być, to będzie. Może rzeczywiście nie pasujemy do siebie na tyle, żeby przy mnie czuł się komfortowo, a ja przy nim - wyznała w rozmowie z Michałem Figurskim.

Jasno postawiona sprawa
To, co uczestnicy widzą podczas ogniska, niekoniecznie ma negatywnie zweryfikować ich związek. Może zdarzyć się zupełnie odwrotnie, jak u Bettiny. Dziewczyna wyraźnie odzyskała wiarę w Michała, więc postanowiła rozmówić się z Dominikiem. - Bardzo cię lubię, masz wzrok, który totalnie mnie rozbraja, ale z przykrością muszę stwierdzić, że chciałabym zastopować naszą relację - powiedziała. Jednocześnie przekierowała zainteresowanie singla na Marysię! Dobre swatanie? Bardzo możliwe!

„Ten związek już dawno nie żył”
Marysia i Asia dostały podczas ogniska najmocniejszy i najbardziej bolesne ciosy. W rozmowie w cztery oczy obie przyznały, że najważniejsze jest szczerość z samym sobą. - Ja długo przykrywałam problem. Wierzyłam, że trzeba próbować, że jeszcze porozmawiamy. Ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć - wyznała Marysia, przyznając jednocześnie, że wciąż kocha Edwarda. Panie zalały się łzami. - To jest dla nas, żebyśmy mogły się obudzić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy tak dalej chcemy... - podsumowała Asia.

Otwartość na zmiany
W domu partnerów tematem numer jeden był rozpad związku Dominiki i Kuby. Dziewczyny pocieszały chłopaka, panowie zauważyli, że dzięki programowi dojrzał i otworzył się na ważne zmiany w życiu. Nie mieli litości dla dziewczyny. - Ona chyba do niego mówiła, że chciałaby się pobzykać - przypomniał fragment filmu Edward. - Pięknie się patrzy na każdy dzień rozwoju Kuby. Wszyscy mega się cieszymy, że teraz zawalczy o siebie. Super! - dodał. - Dominika nie zasługuje na takiego faceta - podsumował Piotr.

Nowe otwarcie
Kto może ukoić złamane serca pań? Dominik przytulał w sypialni Marysię. Piotrek postawił na szczerą rozmowę z Asią. - Ty mi się śnisz po dwa razy dziennie. Myślę o tobie codziennie. Wyobrażam sobie w różnych sytuacjach - wyznał. - Wiem, że byłoby ci wspaniale. Gdybyś tamto zakończyła... - kontynuował flirt.

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 10:

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

 

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat