2023-11-05

„Ślubne ABC”: Bartek Osowczyk o hennie brwi tuż przed ślubem

Stylista gwiazd mówi, na co uważać przy samodzielnym zabiegu przyciemniania. Podkreślanie ich to świetny pomysł, ale trzeba być ostrożnym, bo efektu zbyt mocnej farby i złego kształtu nie uratuje żaden makijaż. Co więc warto wiedzieć o nakładaniu henny na brwi? Ekspert programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” Bartek Osowczyk opowiada o tym w poradniku „Ślubne ABC”.

Kiedy i jak farbować?
Samodzielnie, czy w salonie? Panna młoda tuż przed wielkim dniem powinna uważać na wszelkie, nie tylko amatorskie, zabiegi upiększające, w których nie ma doświadczenia. A jak jest z przyciemnianiem brwi? - Uważam że jeżeli ktoś ma wprawę, nie robi tego pierwszy raz, wie ile tę hennę przytrzymać, na tyle, żeby efekt satysfakcjonował, jest to OK. Natomiast uważam, że to bardzo zły pomysł, jeśli robi się to pierwszy raz na dzień przed ślubem - przestrzega Bartek Osowczyk.

Ostrożnie z barwą i łukiem
Jakie problemy mogą się pojawić przy takich próbach własnoręcznego zabiegu? - Możemy po prostu przesadzić z czasem i wyjść z czarnymi brwiami. Więc albo próby wcześniej, albo specjalista - radzi ekspert, dodając, że ważny jest również kształt, który za pomocą henny można korygować, albo wręcz przeciwnie zepsuć.

Zobacz rozmowę Izabeli Janachowskiej z Bartkiem Osowczykiem w poradniku „Ślubne ABC”.

  

Zobacz piękną, naturalną stylizację Klary z Wyszkowa, za którą odpowiadają Bartek Osowczyk i Wojtek Stasiak.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2, zobacz odcinek 5:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku -