2023-09-29

„Ślubne ABC”: Laminacja brwi i rzęs przyszłej panny młodej

Bartek Osowczyk przestrzega przed zabiegiem, który może utrudnić weselny makijaż. Modne ostatnio trwałe przyciemnienie i kształtowanie włosków nie jest procedurą, z którą należałoby eksperymentować tuż przed wielkim dniem. Szczególnie laminowanie rzęs wiąże się z ryzykiem, że nie uda się pomalować oczu zgodnie z oczekiwaniami panny młodej. Zobacz wideo!

Efektowne ułatwienie
Zdaniem eksperta przed ślubem nie ma przeciwwskazań do coraz bardziej popularnego zabiegu laminowania brwi. - Jeżeli ktoś lubi taki efekt, to fajnie ujarzmia włoski i sprawia, że są łatwiejsze w obyciu - wyjaśnia, zwracając uwagę na to, że warto sprawdzić wcześniej, czy odpowiada nam taki wygląd brwi.

Ważny wybór
Laminowanie rzęs natomiast wiąże się z pewnym ryzykiem, bo mogą całkowicie uniemożliwić doklejenie sztucznych rzęs. - Trzeba sobie zadać pytanie, czy chcemy zostawić naturalne rzęsy, czy wolimy je dokleić i wtedy odradzałbym ich laminowanie - mówi Bartek Osowczyk.

Ekspert wyjaśnia w „Ślubnym ABC”, w jaki sposób laminacja wpływa na doklejanie kępek rzęs.

  

Zobacz efekty metamorfozy Wiktorii z Myszkowa, którą Bartek Osowczyk przeprowadził razem z fryzjerem Wojtkiem Stasiakiem.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2 odcinek 3:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat