2023-10-03

„Ślubne ABC”: Idealnie gładka buzia bez jednego włoska

O trudnym temacie owłosienia twarzy mówi makijażysta gwiazd Bartek Osowczyk. Ekspert programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” rozmawia z nią o pozbywaniu się niechcianych włosków zarówno mocnych i ciemnych, jak i delikatnego meszku, który może utrudnić osiągnięcie naturalnego efektu makijażu ślubnego. Jak i kiedy depilować twarz? Zobacz w poradniku „Ślubne ABC”.

We właściwym czasie
Usuwanie owłosienia twarzy to ryzykowny zabieg tuż przed ślubem. - Tym tematem należy się zająć dużo wcześniej, na pewno nie na ostatnią chwilę - przestrzega makijażysta. Chodzi o możliwość zaczerwienienia, spuchnięcia, a nawet zranienia. - Bardzo często robimy to gorącym woskiem i to jest super metoda, ale nieumiejętnie zrobiona może bardzo podrażnić skórę - wyjaśnia.

Kłopotliwy meszek
Niektóre panie nie mają nadmiernego owłosienia, ale ich skóra jest pokryta niemal niewidocznymi włoskami na całej twarzy. Czy to może być problem w czasie przygotowywania makijażu? - Uważam, że ładniej wygląda gładka skóra, bo na tym meszku osadza się puder, przez co makijaż jest bardziej widoczny - stwierdza ekspert w rozmowie z Izabelą Janachowską.

W „Ślubnym ABC” Bartek Osowczyk omawia najlepsze metody usuwania delikatnego owłosienia twarzy. Zobacz wideo!

  

Zobacz spektakularnie naturalny efekt pracy Bartka Osowczyka, który zachwycił Klarę z Wyszkowa.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2 odcinek 5:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat