2023-10-31

„Żony Warszawy” o swoich kompleksach i operacjach

Bohaterki programu szczerze wyznają, co według nich jest lub było ich słabą stroną. Pewność siebie Kasi skłania panie do rozmowy o tym, jak oceniają same siebie. Czy miały kompleksy i co zrobiły, aby się ich pozbyć? Czy chirurgia estetyczna jest dla nich odpowiedzią na wszystko? „The Real Housewives. Żony Warszawy” w środę o godz. 22:10 w Polsacie.

Lista poprawek
W czasie rejsu luksusowym jachtem w Hiszpanii Kasia cierpi na chorobę morską. Nie zmienia to jej pozytywnego podejścia do samej siebie.
- Ja nawet rzygam ładnie - stwierdza. - Nie mam kompleksów, przyrzekam wam. Mam takie podejście, że jestem cała zaje…, w środku, na zewnątrz. Uwielbiam pięknie wyglądać, źle się czuję bez makijażu, ale to nie świadczy o jakichś kompleksach - wyjaśnia.
- Kompleksy się akceptuje - wykrzykuje Monika Goździalska. - Albo idzie się pod nóż. Ja na przykład zrobiłam sobie piersi - wyznaje dość oczywistą korektę, na co inne panie żartobliwie reagują zaskoczeniem.
- Po urodzeniu pierwszego dziecka miałam obsesję grubego brzucha i jak szłam na dyskotekę, zakładałam trzy pary majtek. Kiedyś w końcu poszłam i zrobiłam sobie liposukcję - opowiada Anita.
- W 2010 roku przeszłam bardzo poważny wypadek, ale jedyna rzecz, jaką zrobiłam, to dolne usta. Żadnych nie mam zrobionych policzków - śmieje się z kolei Ania, która wie, że Żony ją o to podejrzewały.
- A ja uważam, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko z mniejszym lub większym budżetem - podsumowuje rozmowę ekspertka od medycyny estetycznej, Anita.

Czy jednak kompleksy mogą dotyczyć tylko wyglądu? A może to one są przyczyną spięć między Żonami?

  

„The Real Housewives. Żony Warszawy” - zobacz odcinek 9:

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat