2023-10-17

„Żony Warszawy”: Magda chce kandydować na prezydentkę

Uczestniczka wyjawia, jak ambitne ma cele po zakończeniu reality show w Polsacie. Magdalena Pyć-Leszczuk, czyli „Świadoma Bogini”, wspiera kobiety na drodze do sukcesu. Jak wyjawia w 7. odcinku programu „The Real Housewives. Żony Warszawy”, udział w nim jest częścią planu doskonalenia się, ale nie zamierza na tym poprzestać. Planuje już prezydenturę!

Kontrowersyjne metody
W 7. odcinku show Magdalena bierze udział w internetowym wywiadzie, który na żywo oglądają pozostałe Żony. „Świadoma Bogini” opowiada, na czym polegają afirmacje, które doprowadziły ją z blokowiska do życia w willi. - Oczywiście jak śpimy, to też możemy pracować, ponieważ możemy nagrać swoje afirmacje i odsłuchiwać ich nawet w nocy. Ktoś może powiedzieć, że to jest „jakaś stuknięta, walnięta”, ale ja to zrobiłam, na sobie przetestowałam i dlatego teraz w moim życiu dzieją się fenomenalne rzeczy - wyjaśnia.

Show-biznes i polityka
- Ja sobie wymyśliłam parę miesięcy temu, że muszę iść do telewizji. Musi się w końcu w telewizji pojawić osoba, która będzie na głos mówiła o tym - opowiada. Teraz ma kolejne plany. - Niektórzy się ze mnie nabijają, bo mówię, że będę pierwszą prezydentką Polski - wyznaje. Jak na ten pomysł zareagowały znajome z programu? Czy zagłosowałyby w wyborach na „Świadoma Boginię”, choćby po znajomości? Zobacz w 7. odcinku programu „The Real Housewives. Żony Warszawy”.

„The Real Housewives. Żony Warszawy” - zobacz odcinek 7:

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat