2023-10-03

„Żony Warszawy” u wróżki. Jakie tajemnice ujawniają karty?

Monika Żochowska i Monika Gożdzialska proszą o przepowiednię dla wszystkich pań. Po zażegnaniu początkowego konfliktu między kobietami nie widać już tarć, ale odwiedzając wróżkę Merkurję, obie dowiadują się czegoś zaskakującego na ten temat. A co mówią karty o każdej z pozostałych uczestniczek? „The Real Housewives. Żony Warszawy” w środę o godz. 22:20 w Polsacie.

Dwie z uczestniczek programu wybierają się do wróżki. Temat ezoteryki przewijał się już w rozmowach pań, z których tylko niektóre wierzą w prawdziwość takich przepowiedni. Dwie Moniki spotykają się z Merkurją. Na początek karty wypowiadają się na temat ich relacji.
- Obie panie są silnymi Baranami i niestety będzie tu ostra rywalizacja pomiędzy wami, kto jest numerem jeden - przestrzega wróżka.
- Ja jestem „Monika 2”, ona jest „Monika 1”. Więc ona już przewodzi w tej grupie, oddałam jej pałeczkę - wyjaśnia influencerka na podstawie kolejności pojawiania się w programie.
- Pozornie. Mogą się pojawić w przyszłości zgrzyty na zasadzie: spijamy sobie z dziubków, ale rywalizacja będzie - twierdzi Merkurja.
- Ty wredna małpo! - rzuca Goździalska w żartach. Ale czy na pewno? Czy koleżanka, która miała już próbkę jej gniewu, ma powody do niepokoju?

Co, na prośbę dwóch uczestniczek, wróżka Merkurja mówi o każdej z pozostałych pań?

  

„The Real Housewives. Żony Warszawy” - zobacz odcinek 5:

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.