2023-09-26

„Żony Warszawy”: Czas na „zadymę” w sukniach balowych

Konfrontacja Moniki Goździalskiej z kobietami, które ją oczerniały w rozmowie. Panie spotykają się na balu u Basi Sobczak i w kuluarach wymieniają ostre słowa. Mimo perfekcyjnych makijaży leją się też łzy. Jak plotkarki tłumaczą swoje słowa? Czy uczestniczkom udaje się dojść do porozumienia? „The Real Housewives. Żony Warszawy” w środę o godz. 22:20 w Polsacie.

Wyrównanie rachunków
W czasie rozmowy z Moniką Żochowską i Sarą Koślińską influencerka zapowiedziała, że skonfrontuje się z paniami, które obgadywały ją, rzucając komentarze o zatrudnieniu jej jako sprzątaczki i o tym, że zaniża poziom. Okazją do tego jest bal wydany przez Basię Sobczak.

Cisza na morzu
Jeszcze przed przyjściem bojowo nastawionej Moniki Goździalskiej, mimo omijania jej tematu, nastroje są napięte.
- Na balu będzie dym. Coś wisi w powietrzu, czuję nadchodzącą Godzillę - komentuje Monika Żochowska, która wyjaśniła już sobie sprawy ze swoją imienniczką.
- Ja się denerwuję jak ksiądz przy bierzmowaniu - komentuje Anita będąca w gronie kobiet, które podpadły nowej uczestniczce. - To jak w filmie „Szczęki”, widzisz tego rekina i wiesz, że przed nim nie uciekniesz… - dodaje.

Jaką taktykę w relacjach z Moniką przyjmują Anita i Magda, które były autorkami najostrzejszych komentarzy?

„The Real Housewives. Żony Warszawy” - zobacz odcinek 4:

UWAGA! Nowa godzina emisji! The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.