2023-10-24

„Żony Warszawy”: Perfidne kłamstwo, czy słuszna obrona?

Mocne słowa Moniki Żochowskiej pod adresem Sary. Czy ich przyjaźń to przetrwa? Panie spotykają się po przyjęciu, na którym informatyczka została skrytykowana przez inne Żony. Nie doczekała się wsparcia i chce to wyjaśnić z koleżanką, która jednak przechodzi do kontrataku. Jak to się kończy? „The Real Housewives. Żony Warszawy” w środę o godz. 22:20 w Polsacie.

Słowo przeciwko słowu
Podczas zabawy na przyjęciu urodzinowym Ani panie losowały drażliwe pytania, których anonimowymi autorkami były Ania Wrońska, Monika Żochowska i Sara Koślińska. Kiedy podczas kolacji pozostałe Żony dopytywały tę ostatnią, kto był pomysłodawcą, ta nie zdradziła niczego, sama stając się celem dociekań i przytyków. Temat wrócił w bezpośredniej rozmowie koleżanek.
- Siedziałaś i myślałaś, żeby nikt na ciebie nie zwrócił uwagi. To wyjdzie, że ty i Ania zainicjowałyście te pytania - stwierdza Sara.
- Ale ja mówiłam, że to ja pisałam część pytań - stwierdza zgodnie z prawdą Monika.
- Nie słyszałam. Nie przypominam sobie, żebyś powiedziała „Nie, Sara nie chciała tego, to nie był pomysł Sary” - słyszy w odpowiedzi.
- Ale ty kłamiesz i wymyślasz! - rzuca z żalem Monika, przypominając, że rękę do pisania pytań przyłożyły wszystkie...

Plama na wizerunku
Przypominając Monice to, jak stanęła po jej stronie w kłótni na katamaranie, Sara mówi, że oczekiwała takiego samego wsparcia.
- Ja mam poczucie braku lojalności. I wracając do tego co mówiłaś, że kłamię. Czy ty wiesz jak to jest szkodliwe dla mnie reputacyjnie, jak ty coś takiego mówisz publicznie? - pyta.
- To tego chcesz? Żeby się wybielić? - odpowiada z goryczą Żochowska.

Czy mimo tak negatywnych emocji paniom udaje się dość do porozumienia i odbudować wzajemne zaufanie?

  

„The Real Housewives. Żony Warszawy” - zobacz odcinek 8:

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat