2023-10-29

„Ślubne ABC”: Świecznik z dekoracją z suszonych kwiatów DIY

Izabela Janachowska pokazuje krok po kroku jak zrobić wyjątkową ozdobę na stoły. Kiedy para młoda wybiera oszczędniejszą formę dekorowania sali weselnej, często decyduje się również na własnoręczne wykonanie bukietów, wizytówek czy świeczników. Tym razem prowadząca „Ślubne pogotowie” pokazuje połączenie dwóch tych elementów - kwiatów i światła.

Potrzebne materiały
Niezbędne są suszone rośliny, w tym przypadku Izabela Janachowska przygotowała naturalne i farbowane trawy, a także wazon, świeca i wstążka do dekoracji, oraz szeroka taśma dwustronna, która posłuży do zamocowania suszków.

Instrukcja wykonania
Na wazonie w połowie jego wysokości przyklejamy taśmę. Do niej przymocowujemy rośliny, różnicując ich rodzaje, ale też wysokość ździebeł. Aby światło świecy przebijało się ze środka, nie układamy traw zbyt gęsto. Następnie maskujemy taśmę wstążką i wiążemy ją na kokardę. Do tak przygotowanego świecznika wkładamy zapaloną świecę. Zobacz, jak to zrobić krok po kroku w poradniku „Ślubne ABC”.

  

Zobacz, jak Izabela Kurdyła za pomocą połączenia sztucznych i prawdziwych kwiatów spełniła marzenie pary o pełnej koloru sali weselnej.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2, zobacz odcinek 7:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku -